Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

evasion


Guest novoták

Recommended Posts

Dali si takovou pusinku. Náš PP roh a LZ roh Smarta.

Překvapivě na první pohled dopadl Smart lépe. Jen nárazník. (Podle telefonátu ale byla škoda větší) A u nás nárazník, světlo, mlhovka, maska a čelo.

Včera jsem to nějak přeskládal, aby se s tím dalo jezdit, ale bude to muset do laku.

Mlhovka nová tam stála 1000,- a na nárazníku bylo všechno připraveno. Jen vyměnit žárovku v ní fakt znamená sundat maslu a světlo. Je to děsně vymyšlené. Původní nárazník (96) měl kovové části, ten nový (2001) už je jen z plastu. Jsou záměnné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nárazník půlka lakovaná (v jiné barvě než mám auto) se záslepkama místo mlhovek za 3000,- . Cena dobrá vzhledem k cenám druhovýroby (okolo 10 000,-) natož originálu (20 000,-)

Záslepky vyndat a dát tam mlhovky není problém.

Kdyby někdo potřeboval záslepky do nárazníku - mám obě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pajda

Nárazník půlka lakovaná (v jiné barvě než mám auto) se záslepkama místo mlhovek za 3000,- . Cena dobrá vzhledem k cenám druhovýroby (okolo 10 000,-) natož originálu (20 000,-)

Záslepky vyndat a dát tam mlhovky není problém.

Kdyby někdo potřeboval záslepky do nárazníku - mám obě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
Původně zaslal: novoták

tak díky za odpovědi nevěděl by ste nikdo o levných discích nebo o trojmístné lavici?

Pokud mě přesvědčíš nějakou zajímavou cenou, že tu náhradní sadu disků se zimákama nepotřebuju, páč s tím v zimě nejezdím....:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Tak teď sem si přečet tuhle debatu jak sem byl blbej,oddie skoušel jsem tvoje kvalitní rameno moog za 4850,-ale samozřejmě vydrželo rok a pul .:grr takže tam budu davat ty levny smejdy:Dprotože kvalita je stejná!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...