Go-Zila-Go

čo je to za predne sedadlo

33 posts in this topic

tak toto som našiel na youtube a pozeral ako tela na news vrata mate to niekto ? alebo nie ?

:D:D:D:D ps : žeby som to mal aj ja a neviem otom :myslim:myslim:myslim pozrem aš ked bude auto doma :D:D:D:D

já mám side airbagy takže tuhle odkládací schránku us polujezdce nemám (tuším se to tak jmenovalo) :aut

Mno podle mě je to už v základní výbavě. Třeba modelový rok 1999 to má, ale nedávno jsem dával do auta sedák spolujezdce s bočníma airbagama z modelu r. 2002 a ty to nemají

ja som to mal na prvej 206 ke 1,1 rok 2000 , bez airbagov, celkom dobra vec, daval som tam papiere od auta , ale taktiez bola ta strieska toho odkladacieho priestoru labilna, davalo sa to asi skor do tych 206 tiek starsich typov, a zakladnych vybav, teraz to uz tiez nemam , polokoza sedadla

Ja to tam mam. Je to prakticke hlavne jsem na to prisel plnou nahodou. kamos takle nasel originalni navod na auto na kterym byla slusna vrstva prachu. Predchozi majilet evidentne nevedel ze tam neco takoveho je...

Tak na to se budu muset kouknout jestli mám taky takový vychytaný sedák:roker. Ale nevím nevím mám rok výr. 2006 a k tomu sportovní sedačky :myslim

Je to tak.Mám auto z 2000 a pod sedačkou spolujezdce je tato plastová odkládací skříňka.Je docela praktická a něco málo se tam vejde.U novějších verzí se to už asi nedělalo.

To nevím, ale jak čtu, tak 206 XS máš, tak se stačí podívat pod sedadlo, ne?Asi záleží, kde to auto bylo koupeno.V Německu nebo v jiné zemi určitě byly i jinak vybavené verze, než se prodavali tady.

mě se zdá že se tohle dělalo jenom do neMUX verze ale přesně to nevím :nevim

to kong , tiez mam ten pocit, vynimky s kozennymi a polokozennymi sedadlami, tie sa davali ale iba do sportovych verzii cez 100 koni

Každopáně mohu říci, že schráku tam mám.Auto bylo koupeno v Čechách u koncesionáře Peugeot v Praze.Jinak mám ještě originál prospekty na 206 z téhož roku a tam je schránka k dispozici.

Původně zaslal: MartinR

Každopáně mohu říci, že schráku tam mám.Auto bylo koupeno v Čechách u koncesionáře Peugeot v Praze.Jinak mám ještě originál prospekty na 206 z téhož roku a tam je schránka k dispozici.

čo tak skopčit tu stranku s toho prospektu a stou sedačkou ? šlo by to

:myslim

[upravil dne 6/11/07 Go-Zila-Go]

To by šlo naskenovat.Formát je v A4, ale bydlím teď už v jinde a prospekty mám doma, takže až pojedu k rodičům.

Prohlížel jsem tedy katalogy 206 z roku 2000,kdy jsem auto kupoval a variabilní sedadlo měli pouze verze XR Presénce a XT.

Verze XR ho neměla,protože to je základní výbava a verze XS,GTI a Roland Garros tuto přihrádku neměli proto, že byly se sportovními sedadly.Holt něco za něco.