Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Druhy H4 žárovek


309Tom

Recommended Posts

dej si tam 100W - on ti někdo dá časem po hlavě heverem.

Ale jo, ty 100W mají spousty výhod - kromě toho heveru i to, že napájení světel jde přímo přes páčku ovládání (tedy bez relátek a přitom se krásně opalují se kontakty), po slepnutí parabol a degradaci materiálu v nich (teplota).

Bejt tebou, dám tam klasiku 55/60 a naženu to svítivostí +30%, +50%. Žárovka sice nevydrží tolik tkm (možná s ní najedeš o 20 tkm méně), ale cena je výhodnější, parabolu si neničíš a přes páčku blinkrů(světel) ti tečou alespoň trochu rozumné proudy, takže ti o to déle vydrží.

A žárovku snad vyměnit umíš, nebo ne ;) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak 100W by mě ani nenapadly, ale dík aspoň nebudu mít na hlavě boule :super

A ještě mě napadlo, chci na to dát mlhovky, je nějaká úměra mezi velikostí mlhovky a svítivostí, nebo ta malá svítí stejně jako ta větší, myslím levnější mlhovky tak za 500Kc :aut

[upravil dne 5.11.2007 309Tom]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

mlhovky jsou na houby, spíš bych dal dolů přídavné dálkové :)

No jo, u nás je mlha skoro pořád, a já vždycky vidím h*, takže ty mlhovky potřebuju, a dálkáče by mi v tomhle asi nepomohly ne? :myslim

Takže jestli chci za levno koupit dobře svítící mlhovky, tak větší :(, no neva hlavně, že už nebudu muset jezdit úplně jak šnek:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...