Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Riesgo de hielo


Alek

Recommended Posts

Ahoj, nikde na netu jsem nesehnal překlad hlášení PC - RIESGO DE HIELO...začlo mi to psát dnes ráno, při nastartování...teplota byla pod 3C, tak lehce si myslím, jestli se nejedná o hlášku Nebezpečí smyku/námrazy, ale jen odhaduju...:myslim

[upravil dne 5/11/07 Alek]

[upravil dne 5/11/07 Alek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak kukam na tie Tvoje fotky...odkial mas tie chromove "okraje" okolo vnutornej klucky? A madlo na 5.dverach nad SPZ? Kde si to kupil? :myslim a aj zrkadla mas... Hm, Hm...ja mam len hlinikove vnutorne klucky a listu pod maskou.

Původně zaslal: Přema

Nastav jsi tam anglištinu,bude ti to psát RISK OF ICE , čeština tam není.Pod 3 C ti blíká teplota a píše to tu hlášku....

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kadaver

tak kukam na tie Tvoje fotky...odkial mas tie chromove "okraje" okolo vnutornej klucky? A madlo na 5.dverach nad SPZ? Kde si to kupil? :myslim a aj zrkadla mas... Hm, Hm...ja mam len hlinikove vnutorne klucky a listu pod maskou.

Původně zaslal: Přema

Nastav jsi tam anglištinu,bude ti to psát RISK OF ICE , čeština tam není.Pod 3 C ti blíká teplota a píše to tu hlášku....

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

[upravil dne 5.11.07 kadaver]

Ano mě to vypisuje RICK OF ICE...... a ten chrom se koupit nedá musel jsem jsi to nechat nachromovat..... ale je to na plast tak počítej že je to dost drahé.......už jsem o tom psal třeba tady a tady

[upravil dne 6-11-07 Přema]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...