Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pri 80km/h se auto roztrepe


brko

Recommended Posts

mam 306D,jezdim s nim za letosek asi 30tkm,ale ted se mi auto roztrepe do stran kdyz jedu na 4 kolem 80km a pridam nebo za 5 a pridam,taky pri teto rychlosti,kolem 100ky ok,vim ze u focusa to delali poloosy,lehl sem pod to a prava ma vuly ale ma ji jen ve vnitrnim kloubu (u prevodovky) nahoru dolu,pri zataceni nic,tak za a) da se koupit jen ta cast? za b) pomuze vymenit jen ten cast do prevodovky? c) jak je mozne ze to dela jen prava kdyz obe maji najete stejne.Docela sem nasrany,najeto 170tkm a poloosa v haji,nadaval sem vzdy na ford,ale ten mel najeto 200 a v haji taky a obe,nebo je to neco jineho?pneu sem prehodil na zimni a furt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při ceně poloosy 1200,- Kč ji neřeším, spodní rameno stojí 1000,- (na 205D, která ho má vcelku) a oboje jde vyměnit za 15 minut na parkovišti.

Při rozdílu ceny paliva benzín/diesel to máš za 4 nádrže zpátky :) A co to je u tvého ročního nájezdu ??

Jo, Ford ... taky dobrá značka :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

durino81 : jestli si myslíš, že 309 z 90´ má najeto jen 180 tkm ... ;)

To je sice pravda, ze moze mat aj podstatne viac :), ale napr. u mna to auto vela nejazdi - kupil som ho v decembri 2003 s najazdenymi 152tis km, teraz ma 188tis, cize za necele 4 roky som s nim najazdil 36tis km, co je na rok priemerne 9tis km! Motor je 1,4 benzin, tiez to mohlo sluzit ako priblizovadlo na kratsie trasy... Ktohovie...:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...