Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tlaky 205 1.8D


Emiš

Recommended Posts

víčko je na víku ventilů, tak usuzuju, že to cáká protože to odlítává z vačky...

jinak to fouká málo - jen takový vánek...;)

tak doufám, že až dám nový vstřiky a seřídím čerpadlo, tak už to konečně bude startovat jak se sluší a patří:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čerpadlo Bosch - kompletní výměna gumiček + seřízení čerpadla na stolici je v rozmezí 1.700 - 2.500 (Praha, a znám ty čerpadláře min. 2). Tahle cena ovšem platí v případě, kdy mu dovezete samotné, vyndané čerpadlo. Demontáž a montáž si musíte zajistit sami - v případě, že vám jí zajiš?uje servis, to celkem pochopitelně stojí víc...

Čerpadla Lucas nevím - tam jsem se ptal jen jednou, a když mi řekli 6tis bez DPH, víckrát už jsem se neptal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jinak: vstřiky jsou vyměněný a startuje to stejně - blbě :mad:

jak to stojí venku, tak to musím dlouho točit.pak to chytne a strašně se to třepe a musím držet plyn - podle zvuku soudím, že to jede na 3 válce. jak se to po 5 minutách zahřeje tak je to ok.

Můj servisman usuzuje na čerpadlo.

Jaký je váš názor?

Pokud má nějaký Brňák nejaké solidní čerpadlo v garáži a byl by ho ochoten proti záloze půjčit na zkoušku tak a? se mi ozve. jsem z toho neš?astný :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tim startovanim na tom jsem podobne. Musim trochu drzet plyn a ten posledni valec se chytne asi po 10 sekundach. Pred tim to posila do vyfucku bilej dym. Ale jakmile to chytne, tak to uz nikdo nezastavi. :D:D

Jak tady Oddie nekde prohlasil - letni auto. Ale zima je jenom tri mesice v roce, tak se to nejak prezije.:cool::cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...