Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

žluté světlomety


Endroo

Recommended Posts

Nazdarek přátelé. V předních světlometech mám ty destičky, které usměrňují světlo takové nažloutlé. nevím jestli si to tam dal původní majitel schválně nebo už je to prostě tak zašlé. dají se někde sehnat zvlášť ty destičky nebo bych musel koupit celé nové světlomety? Když auto svítí tak to je v pohodě, ale když jsou vypnuté světla, tak to nevypadá moc hezky.

754764DSC01366.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem viděl odkaz na firmu,která ten chrom znovu napaří,ale taky to stojí peníze,musí se to celé rozebrat,nějakou dobu to bute trvat.....Jestli Tě to fakt štve,kup si nové,typuju to tak do 1500kč/ks a staré prodej....Jiné řešení asi není.

PS:slepé světla jsou za trest,taky to nesnáším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Endroo

Nazdarek přátelé. V předních světlometech mám ty destičky, které usměrňují světlo takové nažloutlé. nevím jestli si to tam dal původní majitel schválně nebo už je to prostě tak zašlé. dají se někde sehnat zvlášť ty destičky nebo bych musel koupit celé nové světlomety? Když auto svítí tak to je v pohodě, ale když jsou vypnuté světla, tak to nevypadá moc hezky.

Ty destičky jsou originál, ale jsou asi z plastu, proto zežloutly (za to může slunce). Hlavně tyhle světla jsou jen na lepších verzích, co jsem tedy viděl. Viděl jsem to na 306 DT, a jinak ne.

Nový budou pěkně drahý (je to spec.světlo s odděleným dálkovým), a myslím si, že je těžko seženeš. Jen ty klasický, těch je všude mraky... A ta destička asi jen tak vyndat nepůjde... Pokud ti to světlo obstojně bíle svítí, neřešil bych to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Endroo

Nazdarek přátelé. V předních světlometech mám ty destičky, které usměrňují světlo takové nažloutlé. nevím jestli si to tam dal původní majitel schválně nebo už je to prostě tak zašlé. dají se někde sehnat zvlášť ty destičky nebo bych musel koupit celé nové světlomety? Když auto svítí tak to je v pohodě, ale když jsou vypnuté světla, tak to nevypadá moc hezky.

Ty destičky jsou originál, ale jsou asi z plastu, proto zežloutly (za to může slunce). Hlavně tyhle světla jsou jen na lepších verzích, co jsem tedy viděl. Viděl jsem to na 306 DT, a jinak ne.

Nový budou pěkně drahý (je to spec.světlo s odděleným dálkovým), a myslím si, že je těžko seženeš. Jen ty klasický, těch je všude mraky... A ta destička asi jen tak vyndat nepůjde... Pokud ti to světlo obstojně bíle svítí, neřešil bych to...

Přesně tyhle světla jsem měl na 306 XT taky, bylo myslim dovezený z Francie. A vypadaly uplně stejně, zažloutlá destička. Uplně slepý světla, večer se s tim nedalo jet. Pro sem koupil nový a tyhle žlut´áci se mi válej v garáži

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, mám na mysli ty destičky. Zatím světla svítí celkem dobře, na cestu jde vidět. ale to poznám těžko, jestli by mohly svítit líp, kdyby ty destičky nebyly zažloutlé. to bych musel porovnat se stejným autem. ale tak zatím to nechám být. nové světla kupovat nebudu. kdyžtak až časem. jsem právě myslel že by šly jen vyndat ty destičky, někde na vrakáči sehnat nesežloutlé a vyměnit je. no jak čtu podle vašich příspěvků, tak takové snadné a levné řešení není. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: Endroo

Tak už jsem koupil nové světla. sehnal jsem ty samé co tam byly, tj s oddělenýma dálkovýma. jsou tam taky ty plastové destičky ale jsou krásně čiré. a auto svítí mnohem líp. teď v zimě to je potřeba, protože jezdím skoro pořád za tmy. :roker

Jenže jestli budeš svítit furt, tak ti po nějaké době zase zežloutnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: Marcel505

Jenže jestli budeš svítit furt, tak ti po nějaké době zase zežloutnou.

Zas tak horký to nebude, ty světla něco vydrží (řekl bych, že min. 100.000 km určitě);)

Jak kde, postrkávačku po Praze určitě moc dlouho trpět nebudou... Jedině že by měli extra chlazení... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Endroo

Nazdarek přátelé. V předních světlometech mám ty destičky, které usměrňují světlo takové nažloutlé. nevím jestli si to tam dal původní majitel schválně nebo už je to prostě tak zašlé. dají se někde sehnat zvlášť ty destičky nebo bych musel koupit celé nové světlomety? Když auto svítí tak to je v pohodě, ale když jsou vypnuté světla, tak to nevypadá moc hezky.

No zase kdyby ti někdo vyčítal, co to máš za ošklivý světla, mohl bys ho utřít tím, že je to Francouzský auto a to má mít správně žlutý světla na francouzský mlhy. Kupříkladu dnes bys je dost uživil... Nebylo tu vidět na krok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...