Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký kola na 406? 16´´ nebo 17´´?


čakom

Recommended Posts

Taky bych se přikláněl k 17". Vypadá to líp. A nemyslím že by bylo nutné mít vzadu bubny. Když to stříkneš rozumnou barvou (černou) tak to bude dobrý. Ty žlutý sou mazec.:o:o:D

Btw: Dávali se kotouče za příplatek na jakoukoliv motorizaci nebo to bylo jen podle výbavy a motorizace? Tím myslím jestli je najdu i na nějaky 1.8 16V 81 kw například nebo jen na 2.0 16V. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Taky bych se přikláněl k 17". Vypadá to líp. A nemyslím že by bylo nutné mít vzadu bubny. Když to stříkneš rozumnou barvou (černou) tak to bude dobrý. Ty žlutý sou mazec.:o:o:D

Btw: Dávali se kotouče za příplatek na jakoukoliv motorizaci nebo to bylo jen podle výbavy a motorizace? Tím myslím jestli je najdu i na nějaky 1.8 16V 81 kw například nebo jen na 2.0 16V. Dik

ja bubny mam aneni to vidět , nebo jo?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Pro BoneDaddy:Ja mam 306 1.8 16V a mam vzadu kotouce,ale jek je to u 406 netusim..Ale slysel sem ze kotouce se davaji od 100 koni:myslim coz je divny....

Strýc má 406 1.8 16V r.v. 2000 81KW cca 110 PS a má vzadu bubny. Ptám se proto že jsem snad ještě neviděl 406 1.8 vzadu s koutoučema. By mě zajímalo jak to mají ty novější motory ty 85KW. Kdyby někdo věděl jak to bylo s těma kotoučema tak bych Vám byl vděčnej. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám na léto hliníky 15" a jsou v pohodě, na zimu 15" plechy s poklicema a auto jezdí úplně normálně (jen ty gumy jsou cenově dostupnější než nějaký 17" a navíc se nemusím 4x za noc budit a kontrolovat, jestli mám taková kola jako má třeba f3rd@ stále ještě na autě)

[upravil dne 9/11/2007 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...