Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Látka na potahy sedadel


peugeot 306

Recommended Posts

Zdravím , mám problém na sedáku řidiče mám dost pothané origo čalounění sedadla a chci se zaptat jaké jsou možnosti jak to poladit. Nemátze někdo zkušenos jestli se dá ještě v pežotu objednat originální potahová látka na 306 Rv 94 šedá s lehce modrým středem nebo se to řeší koupí sedáku z vrakoviště? Předem dky za odpověď . Pokud víte o dobrém vrakači tak dejte vědět jsem z ostravska a do Koblova z principu nejezdím díky....:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo,taky jsem sháněl sedačky.Na vrakáčích měli buď hnusné,drahé a prosezené,nebo ještě hnusnější :D .Né,teď vážně-když byly trošku použitelné,i když značně unavané,chtěli za ně šílené peníze.Tak jsem koupil nádherné sedačky z bouchlé 3 roky staré fábie za 1500 kč-celou sadu.Ke předním jsem navařil pežoťácké pojezdy,zajní bylu úplně jiné,tak jsem stáhnul čalounění z té fábie a natáhnul je jako potahy na původní.Na první pohled to není ani ponat,že je to jen potah.

A mám klid.

Fábie má krásně tvrdé sedačky,úplně cítím jak mi rovnají záda.Někdo má rád měkké gauče,do kterých se zaboří,ale mně Fábie perfektně sedí.

Když si vzpomenu na své staré,prosezené sedačky-brrrrr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkušenosti mám dost špatný jendou sem sháněl přední nárazník na 306 nabídli mi pobitej jak žito za 1500 sem jim řekl jestli upadli a celkově ochota nulová furt tam jenom sedí a hulej v te garaži u toho vrakače. navic tam nemužeš vstoupit do arealu a je to jak jedeš z petřkovic do koblova furt po hlavní a před nadjezdem přes Odru je odbočka na antošovice vyjedeš na kopec a jsi tam to nemůžeš minout;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306... ochota nulová furt tam jenom sedí a hulej v te garaži u toho vrakače. ...

Tohle jsem právě už dvakrát zažil v HP autodemont ve Staříči.. Když jsem potřeboval zámky pro P405ku, ani se nezvedli, nejsou, nemáme.. a na place za nima 15-20 405-tek.. Podruhé, když jsem akutně potřeboval výfukové svody na Opla tak jsem se odbýt nenechal a když už jsem se po páte ptal, jestli fakt nějaké něnajdou, tak jednomu ruply nervy a poslal nějakého mladého ať se zajde se mnou podívat.. A jupíí, jedny skoro nové měli.. :) Ačkoliv 4x byla odpověď ne.. Jsem se měl líp učit a mohl jsem dělat na vrakáči :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Nemátze někdo zkušenos jestli se dá ještě v pežotu objednat originální potahová látka na 306 Rv 94 šedá s lehce modrým středem nebo se to řeší koupí sedáku z vrakoviště? Předem dky za odpověď .

Odpověď na Tvoji otázku zněla: vrakoviště

Celkem jasná odpověď, ne?

Původně zaslal: peugeot 306

To Olda: Ty brďo vrakáč to mě fakt nenapadlo :xvul si přečti co sem psal at jsi ready

Když si nepamatuješ, jak a na co se ptáš, tak to pak máš problém.

Znám vrakoviště, kde jsou docela ochotní a féroví.

[upravil dne 5.11.2007 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

posledně, když jsme se stavěli u známého na serviso-vrakovišti, tak jsme zase něco jeho aut odmontovávali...

... stává se z toho pomalu taková tradice ;)

popraskané plasty, upadlé části karoserie, stará relátka... to vše je v ceně velkých dílů. A všichni jsou spokojení. Oni, že jim mizí "klumpy", vy, že jste momentálně ušetřili 50,- Kč za blbosti, co se těžko shánějí, ale neboj, oni ti to jednou napočtou do ceny převodovky. Život je krásnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeot 306

Zdravím , mám problém na sedáku řidiče mám dost pothané origo čalounění sedadla a chci se zaptat jaké jsou možnosti jak to poladit. Nemátze někdo zkušenos jestli se dá ještě v pežotu objednat originální potahová látka na 306 Rv 94 šedá s lehce modrým středem nebo se to řeší koupí sedáku z vrakoviště? Předem dky za odpověď . Pokud víte o dobrém vrakači tak dejte vědět jsem z ostravska a do Koblova z principu nejezdím díky....:potlesk

Nejdou sedačky prohodit?

A nebo, kup někde spolujezdcovu a pokud nepůjde prohodit (u 309 myslím šli), tak z toho stáhnout origo povlak a dát si tam svůj. Když budeš opatrnej, tak povlak z té sedačky dostaneš v pořádku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

prohodit mezi sebou nejdou,mají koleje vysunuté mimo střed....

jedině přendat to čelounění,jde to celkem v pohodě...

A prohodit ten mechanismus "kolejí" taky nejde?

Myslím to, co je mezi sedačkou a podlahou...

[upravil dne 5/11/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: klumir

nejsem si jistý....mám takový posit,že ta kolej,kde je zacvakávání na bezpečnostní pás má v zadu 2 šrouby a ta druhá 1.a to se šroubuje až do rámu sedáku...takže asi nejde.....,ale 100% to nevím

Jo jasně, u pásu jsou dva šrouby, ale procházej tou kolejnicí...

No taky si to už nepamatuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...