Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nemrznoucí směs???106


padaj

Recommended Posts

Původně zaslal: padaj

Zdrawim mohl by mě někdo poradit jakej poměr se dava??Fridex, voda??:D Jo a kde ma 106ka novej model vypouštěcí kohout??Zima na krku a nejsem připravenej :mad: dikec moc

Hoj! Když se ti nepovede otevřít výpušťák (jako mně), tak odpoj hadici dole na chladiči.

Poměr Fridexu a vody je napsanej na tom Fridexu. ;)

Jestli tam máš teď jinou nemrzku, tak nejdřív vypláchni soustavu destilkou. A při výměně nezapomeň odvzdušnit - 2 odvzdušňováky (jeden na těle motoru a druhý na hadici do kabiny).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padaj

takže dneska jsem to přehodnotil a nechal jsem si to změřit co tam v tom tedy mam a mam tam směs do -32 stupnu kamoš ma digi měřák tak to asi měnit nebudu snad to neva:myslim

Mělo by se to měnit asi po 4 letech, ale pokud je to tak jak píšeš, tak to tam nech a když se ti do toho bude chtít, vyměníš to na jaře. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: padaj

takže dneska jsem to přehodnotil a nechal jsem si to změřit co tam v tom tedy mam a mam tam směs do -32 stupnu kamoš ma digi měřák tak to asi měnit nebudu snad to neva:myslim

Vadit by to němělo, jen nemrznoucí směsi jsou stavěné na 3 - 5 let provozu, poté by měly být vyměněny:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...