Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antiradar na 307sw


prazak

Recommended Posts

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Takže všetky Peugeoty majú pokovené sklá?:myslim

A čo potom keď dávajú alarmy s pagerom a anténu dávajú na predné sklo. Aj kámoš to tak má spravené a funguje mu!!!:super

Jedine že mu to nefunguje na diaľku???:myslim

Všechny peugeoty co maji pokovene čelni sklo maji nepokovenou část v místě kde se nachazi zpětné zrcadko-mám namysly to na čelním okně. Ta plocha tam je povině nepokovena kvuli mikrovnným zařízení na výber mýtneho. V peugeotu už asi tuší že jednou budou mýtne platit i osobní auta:D:o:D Ja tu plochu využivam pro antenu k pageru:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel pokoveni ma specificky na antiradary velky vliv. GPS mi za pokovenym sklem slape v pohode. Ale u antiradaru bohuzel za pokovenym sklem dochazi k detekci az na urovni radaru. Do vyrezu za zpetnym zrcatkem se vetsinou antiradar nevejde, resp. se "diva prilis vysoko".

Co se tyka ceny te pevne sady - ukecal jsem mensi slevicku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Takže všetky Peugeoty majú pokovené sklá?:myslim

A čo potom keď dávajú alarmy s pagerom a anténu dávajú na predné sklo. Aj kámoš to tak má spravené a funguje mu!!!:super

Jedine že mu to nefunguje na diaľku???:myslim

Všechny peugeoty co maji pokovene čelni sklo maji nepokovenou část v místě kde se nachazi zpětné zrcadko-mám namysly to na čelním okně. Ta plocha tam je povině nepokovena kvuli mikrovnným zařízení na výber mýtneho. V peugeotu už asi tuší že jednou budou mýtne platit i osobní auta:D:o:D Ja tu plochu využivam pro antenu k pageru:cool:

Takže kámoš mi tvrdí, že mu pager funguje aj keď nemá anténu danú pri spôtnom zrkadielku v strede.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Takže všetky Peugeoty majú pokovené sklá?:myslim

A čo potom keď dávajú alarmy s pagerom a anténu dávajú na predné sklo. Aj kámoš to tak má spravené a funguje mu!!!:super

Jedine že mu to nefunguje na diaľku???:myslim

Všechny peugeoty co maji pokovene čelni sklo maji nepokovenou část v místě kde se nachazi zpětné zrcadko-mám namysly to na čelním okně. Ta plocha tam je povině nepokovena kvuli mikrovnným zařízení na výber mýtneho. V peugeotu už asi tuší že jednou budou mýtne platit i osobní auta:D:o:D Ja tu plochu využivam pro antenu k pageru:cool:

Takže kámoš mi tvrdí, že mu pager funguje aj keď nemá anténu danú pri spôtnom zrkadielku v strede.:myslim

Peager mi taky funguje i přes pokovené sklo (anténu mám dole v rohu) ale je silně omezena dálka dosahu peageru, ted jsem to předěla a dal antenu na zadní boční okno (mám break) a rozdíl je opravdu velký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Původně zaslal: PEUGEOTIK307

Takže všetky Peugeoty majú pokovené sklá?:myslim

A čo potom keď dávajú alarmy s pagerom a anténu dávajú na predné sklo. Aj kámoš to tak má spravené a funguje mu!!!:super

Jedine že mu to nefunguje na diaľku???:myslim

Všechny peugeoty co maji pokovene čelni sklo maji nepokovenou část v místě kde se nachazi zpětné zrcadko-mám namysly to na čelním okně. Ta plocha tam je povině nepokovena kvuli mikrovnným zařízení na výber mýtneho. V peugeotu už asi tuší že jednou budou mýtne platit i osobní auta:D:o:D Ja tu plochu využivam pro antenu k pageru:cool:

Ta nepokovená plocha je tam proto, že ve Francii jsou placený dálnice a takle si na okno můžeš pořídit předplatný, kerý se snímá dálkově, tzv. "télépéage".

Jinak antiradary zakázaný sou, to, o čem mluvíte, jsou pouze detektory radarů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu jsem to zkousel. Mel jsem v 607 prenosny detektor Valentine One a najizdel jsem na informacni ceduli ukazujici rychlost.

Prenosny detektor za pokovenym sklem = detekce par metru pred informacni ceduli.

Detektor v jinem voze s nepokovenym sklem = detekce temer na 1 km.

GPS, pagery a mobilni telefony za pokovenym sklem problem nemaji. Je to asi o vlnove delce a vysilacim vykonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin1

Opravdu jsem to zkousel. Mel jsem v 607 prenosny detektor Valentine One a najizdel jsem na informacni ceduli ukazujici rychlost.

Prenosny detektor za pokovenym sklem = detekce par metru pred informacni ceduli.

Detektor v jinem voze s nepokovenym sklem = detekce temer na 1 km.

GPS, pagery a mobilni telefony za pokovenym sklem problem nemaji. Je to asi o vlnove delce a vysilacim vykonu.

No nevím,ale mě třeba GPS v 307 taky nejede za předním sklem, nechytne žádnej satelit, jen u bočníko okénka...A i dosah peageru je hodně omezen...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna ma 307 vic pokovene sklo, nez 607 :-)

Kazdopadne problematiku antiradaru (resp. detektoru radaru) muzeme uzavrit s tim, ze u Peugeotu s pokovenym sklem bohuzel jedine pevna sada nebo instalace prenosne sady do prostoru kolem zpetneho zrcatka - kam to ale nemusi vzdy jit a ucinnost nemusi byt takova, protoze detektor muze byt hodne vysoko a muze se divat "do nebe".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: martin1

Mozna ma 307 vic pokovene sklo, nez 607 :-)

Kazdopadne problematiku antiradaru (resp. detektoru radaru) muzeme uzavrit s tim, ze u Peugeotu s pokovenym sklem bohuzel jedine pevna sada nebo instalace prenosne sady do prostoru kolem zpetneho zrcatka - kam to ale nemusi vzdy jit a ucinnost nemusi byt takova, protoze detektor muze byt hodne vysoko a muze se divat "do nebe".

jj kamarád do nové 307 nechával dát tu pevnou sadu..Ale cena asi 35 000kč...A to je raketa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...