Sign in to follow this  
Followers 0
Kamart

Drnčící otáčkoměr

5 posts in this topic

Mám problém s otáčkoměrem, který za jízdy drnčí..je to takové docela nepříjemné. Nedělá to pořád, občas to na nějakou dobu ustane a pak to zase příjde. Někdy stačí přejet hrb a přestane drnčet, a nebo taky přejet hrb a drnčet začne:aut Nestalo se někomu něco takové?neví někdo čím to je?:myslim

Původně zaslal: Kamart

Mám problém s otáčkoměrem, který za jízdy drnčí..je to takové docela nepříjemné. Nedělá to pořád, občas to na nějakou dobu ustane a pak to zase příjde. Někdy stačí přejet hrb a přestane drnčet, a nebo taky přejet hrb a drnčet začne:aut Nestalo se někomu něco takové?neví někdo čím to je?:myslim

Chce to lépe popsat. Myslíš že drnčí jako že chytá vibrace od motoru a kastle, že je povolenej celej budík?? nebo je to zavislý na otáčkách?? Nemyslíš náhodou rychloměr ?? , ten je mechanickej a drnčet by mohl. Otáčkoměr je elektrickej,víc než pár kondíků odporů a nějakej integráč tam toho není a to moc drnčet nemůže:myslim

určitě to dělá otáčkoměr, protože když jsem auto koupil byl odpojeny, a když jsem ho zapojil tak po nějaké době začal drnčet. Na otáčky to vliv nemá, dělá to jak při volnoběhu tak během jízdy...jak říkám, někdy to nachvíli přestane a pak to začne znovu...

Původně zaslal: Kamart

určitě to dělá otáčkoměr, protože když jsem auto koupil byl odpojeny, a když jsem ho zapojil tak po nějaké době začal drnčet. Na otáčky to vliv nemá, dělá to jak při volnoběhu tak během jízdy...jak říkám, někdy to nachvíli přestane a pak to začne znovu...

Tak bych to viděl na sundání kapličky a vyndání budíků...při tom bacha na lanko od rychloměru. Může to bejt jenom zapadlej kousek něčeho ulomenýho co tam drnčí. A pokud to tím nebude, tak bych zkusil odpojit jenom otáčkoměr a nastartovat, jestli je to 100% v něm. Pokud bude, tak ti nezbyde nic jinýho, něž budíky rozdělat, vyndat otáčkoměr a prohlídnout co tam na něm drnčí.

Ale pokud Ti to drnčení až tak nevadí a otáčkoměr jde tak jak má, tak bych to něřešil a jezdil s tím dál i když to drnčí, bude to taková malá muška;):papa

jj...přesně je to jen malá muška a vtomto období už to rozdělávat nechci, vzhledem k tomu že nemám garáž...