Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koupě P106


Smety

Recommended Posts

Původně zaslal: pysta1

HAFITY- chcel by som vyskúšať tých tvojich 4,5l. Ale keď myslíš, hádať sa nebudem. Radšej treba písať reálnu spotrebu, lebo potom koli takým ako si Ty, naletia tak ako aj ja, aj ďaľší, ktorým sa 106 tka páči....

4,5 jezdí táta. A piš si, že natankovaný benzín a ujetou vzdálenost si píše už odhadem 40 - 50 000 km, takže určitou vypovídací hodnotu to má. Já s tím jezdím za víc, ale víc na to šlapu. Jinak moje měla kdysi Daihatsu Cuore. Na dálku když jsem tomu šlapal na krk, tak taky okolo 4,5. Ale po městě 8,5! Ale proti 106ce to byla raketa! Bavím se samo o 106 1,0....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja litam s mou sotošestkou po Brně furt a nemůžu si ji vynachválit.. vleze se to opravdu fšude!!! Borečci v pseudo offroudech jen čumí jak se dá a hl. kam všude tato mrška zaparkovat.. :-) spotřeba kdyz jezdi člověk slušně tak i 5,2/100 u té mé 1,4 a kdyz jezdi clovek jen po meste tak to zere max 6,5(tedy u me) a ted v zimě kdyz jsem potřeboval švihat po dálnici/nestíhal jsem ale pssst :-) (jel jsem jako prase) tak to neslo nad 8ku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...