Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

teplota 406 1,8 16w


tyci

Recommended Posts

Zdar a sílu mám dotaz. Mám peugeota 406 1,8 16w 81kw. Motor pracuje nejlépe při teplotě okolo 80-90'celsia, ale auto si drží teplotu 70-80 'c. Kromě toho když stojím v koloně to seohreje na 100'c a schladí ho ventilator. Jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti tak napište jestli je to správně nebo ne. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě taky haprovala teplota na 206ce. furt valil ventilátor, strašně se to přehřívalo...... nevěděl sem co se děje. No a bylo totálně sežraný těsnění pod hlavou a hlava byla taky v sakrech, takže se musela zabrušovat. teď to šlape jak hodinky. teploměr mě sice ukazuje o 10 stupňů míň něž je skutečná teplota, ale na to už sem si zvykl. holt si přičtu 10 stupňů a hned vím :) měnit celou přístrojovku se mě nechce... každopádně teď se držím v průměru na cca 88 stupních.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tyci

Zdar a sílu mám dotaz. Mám peugeota 406 1,8 16w 81kw. Motor pracuje nejlépe při teplotě okolo 80-90'celsia, ale auto si drží teplotu 70-80 'c. Kromě toho když stojím v koloně to seohreje na 100'c a schladí ho ventilator. Jestli s tím máte někdo nějaké zkušenosti tak napište jestli je to správně nebo ne. Dík

Termostat u tohodle motoru otevírá při 83 st, mělo by to držet teplotu okolo 80 st. Zvýšená teplota v koloně je normální, už se to tu probíralo vícekrát, ale ventilátory by měli sepnout na první rychlost v 93st. nevim přesně tu hodnotu, mě spínají při cca 90st podle teploměru na palubce. Jinak mě držela teplota pořád na 70st, po výměně terostatu drží na těch 80st, termostat stál cca 500kč.;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...