Sign in to follow this  
Followers 0
dudo

p 406 coupe mechanizmus sklapania sedacky

8 posts in this topic

Ahoj mam problem s vymenou lanka na sklapanie sedacky,mam cely mechanizmus potrebny na vymenu len by sa mi hodil navod.Keby nahodou niekto vedel ako na to tak by som vam bol vdacny za radu popripade navod.

Žádná sranda to prý není. Jeden člen si to nechával spravovat a musel kvůli tomu sundat část čalounění sedačky což u kůže není úplně nejlepší nýbrž pokud to dělá nějaký jouda tak ji může pěkně poškodit popř. ji nenasadí zpět správně.

Sehnal bych si tedy nejdříve nějakého osvědčeného čalouníka.

no tak v to dufaj je to pekna pakaren sedacka rozobrata a poskladat je pekna haluz aby to pekne sedelo

ono sa to meni aj s tou packou s ktorou ovladas cely ten mechanizmuz a packa je nitovana ale skoda ze to nieje tak jednoduche ako to pisal SARKOMI

nedas no ale ja to mam temer hotove len s tym skladanim je to pruda inak by to nebolo take zle len od vyroby je to nedoriesene

Me taky prasklo lanko na sklápění sedačky u coupe.Koupil jsem klasický lanko na kolo a nahoře u táhla jsem ho chytil el.čokoládou,dole byl ten konec zakončený válečkem(který se normálně dáva na kole do páčky u brzdy).Caouleni jsem nesundaval.jde to provléct i bez toho akora nahore jsem musel odvrtat nejtky z tahla abych ho mohl vyndat a chytit tam to lanko čkoládou,který bylo dole chycený už za druhej konec.V peugeotu mi vytiskli tu sedačku,přesně jako je ten obrázek tady.Zabere to tak 2hodky.