Sign in to follow this  
Followers 0
C.J.

Reklamace rozvodové sady

7 posts in this topic

Kolega si nechal v servisu vyměnit rozvoďák včetně kladek a čerpadla. Po necelých čtyřech měsících má auto nepojízdné, na dvou válcích není kompres. Asi přeskočil rozvoďák a dva ventily to odnesly (má 8mi ventil) jen změřili tlaky, zatím to nerozhazovali. Co myslíte, má nějakou šanci to reklamovat a žádat o opravu ??? Neřešil už to z Vás někdo?

U nás ve firmě jsme takovouhle reklamaci už měli. Podmínkou reklamací je to, zda to montoval odborný servis, vyjádření toho servisu + doklad o koupi. ;)

[upravil dne 1.11.2007 BoneDaddy]

Znamy ted reklamoval neco podobneho, ovsem stalo se mu to po 2 a pul letech... takze mel po zarucni dobe.

Pokud to delal servis, tak by to melo jit :mrk

Jsem to psal ve spěchu a neupřesnil.. Jedná se o starší auto.. Koupil si ho a jako první věc si nechal vyměnit rozvody.. To se mu teda vyplatilo.. Spíše myslím jak reklamovat špatně provedenou práci, případně vadu napínací kladky? (ještě se neví, kde se stala chyba) Servis se ale zachoval velmi solidně, má auto přivézt, rozhodí to sami. Prvně ho ujistili, že samozřejmě na rozvody je záruka a zbytek se bude řešit až po zjištění příčiny.

určitě dej vědět , jak to dopadlo. Nevěřím tomu , že nekdo s vadou na díle za cca 5000 Kč vyreklamuje u výrobce opravu motoru za 30 000. Jsem spíše skeptik

Ahoj tak s reklamací to není jednoduché. nedávno se u nás na prodejně řešila reklamace jedné rozvodoé sady od Firmy GATES. Borec samozřejmě neuspěl. Ta firma požadovala přesný popis montáže a demontáže rozvodu přesný seznam aretačních přípravkua vše chtěla doložit razítkem certifikovaného servisu a co z toho vyplývá? Ž lidi pokud máte slušné auto jedtě do autorizovaneho servisu a ne k troškaři do stodoly. Páťa ví o čem mluvím :roker

No já na prodejně reklamace taky primárně zamítám.. :D

Ale když dám auto do servisu, který si sám obstará díly a sám je namontuje, tak musí ručit jednak za práci a jednak za použité díly.. Případně za škodu vzniklou vadným zbožím či špatně provedenou práci.. No já bych se nedal.. :roker