Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Megane coupe - váš názor


Piwec

Recommended Posts

Já měl nedávno půjčenou tu 1.6 a můžu říct, že i s tímhle motorem to jede jako prase. Jinak co se týče komfortu tak pro dva lidi bezva, vzadu je to naprd a do kufru dáš tak košíček na piknik. Na druhou stranu jel kámoš ve třech chlapech do HR ( mraky piva a chlastu a 3 dobytci ) a dalo se to zvládnout.

Za sebe bych to shrnul asi takhle: být mi 20, neřešit vožení velkých věcí, nebo to mít pro ženskou, která v tom nepoveze kočárek, tak to beru hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na výběr je ještě např Ford Puma s 1.7kou která sice jede, ale žere jako tank... Renaulta bych určitě nebral. Dílenské zpracování hrozné. Přijde mi to jako krapet lepší felda.

Uvažoval bych např. o Hondě civic s 1.5Vtec popř. VVTi, ale ten asi bude dražší. Honda jede jak steklá, ale s tím zpracováním taky žádná sláva a brzdy horší průměr.

Možná je opravdu ta 306tka ta nejlepší volba. Pozinkovaná karoserie, slušné jízdní vlastnosti a s 1.6 popř 2.0 to musí fičet pěkně... A navíc je z čeho vybírat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...