Sign in to follow this  
Followers 0
Piwec

Megane coupe - váš názor

9 posts in this topic

Ahoj,

máte někdo zkušenost s tímto vozítkem? Uvažuji o koupi ročníku 98-99, obsah 2,0 16V.

Myslíte si, že je to dobrá koupě, nebo máte jiný tip na auto tomuto podobné?? cena by měla být do cca 90.000...

auto v podobne cenove relaci tak 306ka.. ;) ale nebude to asi urcite 2.0i 16V.. jinak osobne bych radeji zvolil tu 1.6 16V kdyz uz..

je to malé a je to len tak na ukážku, u nás ho mala jedna susedka a zbavila sa ho hned po roku, nechodilo zle len ju to prestalo baviť

Já měl nedávno půjčenou tu 1.6 a můžu říct, že i s tímhle motorem to jede jako prase. Jinak co se týče komfortu tak pro dva lidi bezva, vzadu je to naprd a do kufru dáš tak košíček na piknik. Na druhou stranu jel kámoš ve třech chlapech do HR ( mraky piva a chlastu a 3 dobytci ) a dalo se to zvládnout.

Za sebe bych to shrnul asi takhle: být mi 20, neřešit vožení velkých věcí, nebo to mít pro ženskou, která v tom nepoveze kočárek, tak to beru hned.

mam jeden na dvore rok 2001 1.4 16v chodi to dobre celkom dobre auto ale len pre dvoch a jeden batoch do kufra ale na moju mi16 to nema peugeot je peugeot a nie rendl

Na výběr je ještě např Ford Puma s 1.7kou která sice jede, ale žere jako tank... Renaulta bych určitě nebral. Dílenské zpracování hrozné. Přijde mi to jako krapet lepší felda.

Uvažoval bych např. o Hondě civic s 1.5Vtec popř. VVTi, ale ten asi bude dražší. Honda jede jak steklá, ale s tím zpracováním taky žádná sláva a brzdy horší průměr.

Možná je opravdu ta 306tka ta nejlepší volba. Pozinkovaná karoserie, slušné jízdní vlastnosti a s 1.6 popř 2.0 to musí fičet pěkně... A navíc je z čeho vybírat ;)

Potom je tady ještě na výběr Opel Tigra, která je cca v téhle cenové relaci, motor 1.4 - 1.6.