Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lanka ruční brzdy


vinorak

Recommended Posts

Povedlo se mi utrhnout jedno lanko a tak sem koupil obě nový a hle jedno je si o centimetr delší než druhý. Ještě sem se na to ptal v elitu, ale byl sem ujištěn že to tak je dobře. Ale když sem se ptal kam který patří tak že neví.. ¨

Takže se ptám vás:mrk jsou to bubny girling který patří na kterou stranu???:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

tak to sem klidnej:super. ale nepřej si mě jestli to bude blbě a já to budu muset přehazovat:D

a hlavně jak je postupně vytáhneš tak si je raději přeměř :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Nevřis

Původně zaslal: vinorak

tak to sem klidnej:super. ale nepřej si mě jestli to bude blbě a já to budu muset přehazovat:D

a hlavně jak je postupně vytáhneš tak si je raději přeměř :super

No to mi právě nopomůže, protože když se v tom někdo hrabal tak dal asi obě stejně dlouhý protože leví lanko je o centimetr delší a tak to brzdilo jenom na pravý a to sem urval:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

Původně zaslal: Nevřis

Původně zaslal: vinorak

tak to sem klidnej:super. ale nepřej si mě jestli to bude blbě a já to budu muset přehazovat:D

a hlavně jak je postupně vytáhneš tak si je raději přeměř :super

No to mi právě nopomůže, protože když se v tom někdo hrabal tak dal asi obě stejně dlouhý protože leví lanko je o centimetr delší a tak to brzdilo jenom na pravý a to sem urval:D[/quote

hehe :))) no tak pořád je tam těch 98 % :D:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinorak

No to mi právě nopomůže, protože když se v tom někdo hrabal tak dal asi obě stejně dlouhý protože leví lanko je o centimetr delší a tak to brzdilo jenom na pravý a to sem urval:D

Tak teď jsem konečně zjistil, proč mi na ručku brzdí pravé kolo mnohem více :D. Ale neva, mam nove oblozeni takze brzdi i tak dobre : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

To se divým že při rozdílné delce jste neměli problém s tím jak vám kola brzdily.

Taky jsem měnil obě lanka,protože jsem měl uplně ztvrdlý bovdeny,a vypadávaly my z toho uchycení na nádrži,ted taky ale tak jednou do měsíce.

Hlavně jsem měl velký problém nacpat je do otvoru v bubnu musel jsem jim pruměry trochu zpilovat.Po montáži,zvedl zadek do luftu a zkoušel jestly zabírají obě stejně,bohužel.

Štelování aspon umne je řešeno tak že nelze levé a pravé nezávisle na sobě seštelovat.Tak jsem upravil pár matiček slepil je vteřinákem a použil je k vymezení rozdílné delky a obě kola zabíraly nastejno.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja kdyz zatahnu ručku jenom tak decentně, tak prave se zabrzdi a leve nic.. kdyz zatahnu tak normalne jako kdyz stojim z kopce, tak leve brzi malicko mene, citim jak se auti mirne zabori na jednu stranu.. a kdyz zatahnu o trochu vic nez normalne, tak drzi obe stejne. Neresim.. az prestane brzdit tak nad tim teprv zacnu kutit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mitja_

Ja kdyz zatahnu ručku jenom tak decentně, tak prave se zabrzdi a leve nic.. kdyz zatahnu tak normalne jako kdyz stojim z kopce, tak leve brzi malicko mene, citim jak se auti mirne zabori na jednu stranu.. a kdyz zatahnu o trochu vic nez normalne, tak drzi obe stejne. Neresim.. az prestane brzdit tak nad tim teprv zacnu kutit :-)

Ja mám ten istý problém...ked zatiahnem ručnu tak to auto ako keby posadí viac na lavu stranu...normálne to cítit..ako si sadne viac na šoferovu stranu...je len zle nastavené lenko alebo čo??Mám peugeot len pár dní...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zvady

Původně zaslal: Mitja_

Ja kdyz zatahnu ručku jenom tak decentně, tak prave se zabrzdi a leve nic.. kdyz zatahnu tak normalne jako kdyz stojim z kopce, tak leve brzi malicko mene, citim jak se auti mirne zabori na jednu stranu.. a kdyz zatahnu o trochu vic nez normalne, tak drzi obe stejne. Neresim.. az prestane brzdit tak nad tim teprv zacnu kutit :-)

Ja mám ten istý problém...ked zatiahnem ručnu tak to auto ako keby posadí viac na lavu stranu...normálne to cítit..ako si sadne viac na šoferovu stranu...je len zle nastavené lenko alebo čo??Mám peugeot len pár dní...

Jak psal vinorak, se stejne dlouhyma lankama brzdi prave vic, takze pokud stojis cumakem z kopce, tak by se ti melo auto spis posadit na pravou stranu, tj. u spolujezdce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...