Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pípání - detekce problému


amiandrew

Recommended Posts

Zdravím všechny zde přítomné.

Tak už i mě začala Pežotek pípat. A to dokonce ve dvojím provedení:

1) přibližně bzučák vyšší frekvence o délce jedné vteřiny - při stání, zatáhlé ručce, sešláplé spojce, zařazené zpátečce a otevřených prevých předních dveřích :) nikde se nic neobjevilo, nikde nic neblikalo :P a teď, co to mohlo být?

2) trojité pípnutí - při prudším brzdění mi auto třikrát píplo a tak jako v minulém odstavci nikde nic

V hledání jsem našel pouze "Jo trojité pípnutí v P307? Tak to je klasika, to je u toho auta normální..." což mě, přiznám se, moc neuspokojuje :)

BTW: a ještě si tu postesknu - v noci mi odnesli puklice, parchanti - jasně, byly to originál Peugeot, ale kdyby byly úplně nový, tak neřeknu, ale protože jsem nešikovný při prakování, byly odřený a polámaný, nechápu :roll a stejně se to někomu vyplatí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. pri zatiahnutej ručnej brzde za jazdy mne pípa 3x, potom ešte dáva zvuk. znamenie napr. keď sú kľúče v zapaľovaní a otvorím dvere vodiča, takže možno niečo podobné máš aj ty:myslim

2. 3x pípnutie ako popisuješ to bude asi to z tých "normálnych".:D

BTW: s puklicami máme tiež bohaté skúsenosti - teda presnejšie s ich nočným miznutím - žena 3x zo služ. aut /2x P307,1xFF II./, ja 1x P307 /druhú šancu im už asi nedám = leto elektrony, zima plecháče bez puklíc/ samozrejme, že všetko boli originály:grr:grr:grr pre zmenu minule mi zobrali anténu:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...