Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

A DOBRÝ DNY


KaizerSose

Recommended Posts

Jo, to jo. Na tohle je ale potřeba splňovat 3 věci:

1. znát dobře ceny dílů a oprav v odpovídajícím autoriz. servisu

2. nemít to auto rozsekaný příliš - páč se to fotí, a když tomu chybí kompletní předek a auto začíná čelním sklem, ale ty chceš jen kapotu a světla, tak to těžko někdo sežere

3. pojiš?ovák musí být velmi \"rozumný\" - tj. nejlíp zainteresovaný - to se ale u krámu za 30tis asi těžko vyplatí... U auta za pár set tisíc je to jiná, ale kvůli dvacetileté mrše za pár šupů by riskoval krk jen blázen...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem tu ale tohle téma to je celkem nářez. Taky jsem se těšil v 16 nebo 17 že budu řídit Š 120L ale kdyby mě táta v naší šádě chytil tak by mě zabil. Neuznávám to. Člověk není dostatečně vyježděnej a dostat do ruky 205 1.9 Gti to je dobrej hazard.:mad: Měl jsem 309 Gti a vim co dokáže. 205 je malinkatá a roztočit jí není vůbec problém a když je to Gti to už ani nemluvim. Dal bych ti Škodu 105L a na cvičiště a trénovat. Na silnici nemáš co dělat. Díky tomu, že po silnici jezdí vícero takových týpků jako jsi ty to na silnicích vypadá tak jak to vypadá. Prober se dej klíče na věšák a až budeš umět řídit ale opravdu řídit tak sedni za 205 Gti. Každej je velkej řidič ale jen do tý doby než někoho sestřelí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz bych to nechal bejt. Kajzr je proste Kajzr a kdyz si veme do hlavy, ze bude litat, tak bude litat.

Na nasich cestach to tak nevypada proto, ze jezdi 17ti leti, ale proto, ze jsme narod z 70% dementu a imbecilu smichanych s ignorantama. Ohleduplnost tady proste chybi a ta se neziskava vyjezdenosti. To musi byt v cloveku a asi se ziskava vychovou.

Takovej 17ti letej ridic muze byt mnohem lepsi nez 40ti letej vyjezdenej.... Je to o \"talentu\". Vyjezdenost potom pridava akorat zkusenosti a predvidavost <- pouceni z predchozich chyb. POkud to ale clovek dokaze priznat, ze tu chybu udelal a dokaze nad tim premyslet. A protoze si vetsina lidi (hlavne chlapu) svou chybu nedokaze priznat pro sve ego, tak potom to tu vypada tak, jak to tu vypada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomáš1: no přesně jak říká VOšt mám na to stejný názor... navíc se škodou 105L jsem trénoval když mi bylo 12 a koupil sem si jí od negrů za 500 Kč :) ale cestou na letiště mi sakra upadlo kolo a vyvlíkla se mi ta závlačka takže už to pak nejezdilo :D ale byla to dobrá zkušenost...

Víš čeče taky mě to sere že todhle dělám ale prostě mi do toho rodnýho listu asi napsali něco špatně... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TOmáš1: navíc tvoje představa toho jak se chovám na silnici je mylná.. máš představu toho magora co dostal klíčky od rodičů a teď si myslí že je nejlepší driver na silnici... :D no jo ale realita je jiná.. je fakt že pořád nejezdim 50 a 90 Km/h ale když jedu tak vim že v protisměru nic nejede a ne jak ten degeš co zavinil dopravní nehodu.. a vim kdy si to můžu dovolit.. asi před 4rmy dny jsem si v německu koupil nááádhernou 205 1.9 GTi 120 PS, polokůže, pěkná kastle pěkný Alu.. fakt parádička.. ale mám z tý zimi trochu bobky.. nikdy jsem celou zimu nejezdil takže až to bude hotový obutý na zimákách tak si natankuju vezmu plastový flašky abych si vytyčil body a pojedu trénovat na letiště... nejsem nagor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen drobnosti:

kdyby mi někdo udělal totálku z 205 diesela dostanu od pojiš?ovny max 25 000,-, zůstanou mi papíry a vrak, když se mi to povede prodat za 15 000,- jsem na 40 000,- na kterých se to pohybuje na trhu.

a benzíny jsou levnější, tak pochybuju, že za to dostaneš 40 000,- od pojiš?ovny...

jinak lidi jsou šikovní a někteří mají holt štěstí. Ale abych si v 17-ti dotáhl auto ze zahraničí-tak to bych musel mít dost dobrý známosti, anebo tatínka co se dovozem živí.

Mimochodem: mám papíry 2,5 roku a za poslední rok a půl jsem najel 20 000 km a nikdy mě policajti nestavěli. Taky štěstí, ale asi trochu reálnější....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sehnat 205 Gti je docela dobroduržství. Mívají hodně najeto a jejich stav taky nic moc. U nás tak to je katastrofa a tak bych hledal v Německu nebo ve Švajcu apod. kde dávají pravidelně autíčka do servisu a jsou i na ujeté kilometry OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...