Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

silenblok motoru 406


vasek1

Recommended Posts

Je zbytečný měnit celej držák. Podlož si motor, vyndej ty tři šrouby a starej kroužek s gumou vytlač pomocí svěráku a kousku trubky o malinko menším pruměru než je ten na silentbloku ven. Montáž je to jistý jen opačně. Jen si zapamatuj polohu natočení silentbloku v držáku, není jedno jak ho tam nalisuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bagr

Je zbytečný měnit celej držák. Podlož si motor, vyndej ty tři šrouby a starej kroužek s gumou vytlač pomocí svěráku a kousku trubky o malinko menším pruměru než je ten na silentbloku ven. Montáž je to jistý jen opačně. Jen si zapamatuj polohu natočení silentbloku v držáku, není jedno jak ho tam nalisuješ.

já se právě bojim aby to tam nebylo zarostlý.je to přeci jenom hliník nebo nějaká slitina a co potom když to praskne??? tak se právě ptám jestli jste to někdo neměnil.Můžu mít půjčenej i lis.Motor asi podkládat nemusím,nebo jo.Ten silenblok je asi na výkyvy motoru,měl by to držet ten další silenblok co je vedle ve tvaru kužele ,jak to vidíš ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem ten spodní silentblok. Vytáh jsem celý držák, v místě, kde je odvor v té gumě jsem ho nařízl plátkem na železo (bacha, ať nenařežeš ten domeček!) a bak jsem ho vymlátil ven. Poznačil jsem si jeho polohu. Nový jsem nalisoval ve svěráku. Práce cca 2 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bret

Měnil jsem ten spodní silentblok. Vytáh jsem celý držák, v místě, kde je odvor v té gumě jsem ho nařízl plátkem na železo (bacha, ať nenařežeš ten domeček!) a bak jsem ho vymlátil ven. Poznačil jsem si jeho polohu. Nový jsem nalisoval ve svěráku. Práce cca 2 hodiny.

Přesně tak - tento postup se dá uplatnit u všech silentbloku.:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.Ja som mal odtrhnutý práve ten malý silentblok ktorý je na obrázku a nedialo sa nič iné len okolo 2 200 otáčok sa zdalo že čosi rezonuje vo výfuku.Dosť dlho mi trvalo kým som ten zvuk identifikoval.Vymenil som silentblok(celý aj s domčekom - origo)a všetky cudzorodé zvuky sa stratili.Tým nechcem povedať že nestačí vymeniť len samotné silentbloky. Zdeno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...