Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hláška otvorených zadných dverí na kombi


er

Recommended Posts

Guest servisman
Původně zaslal: Peta

Původně zaslal: Přema

Tak jsem dnes zjistil že pod chrom lištou v kufru mám zmíněné kabely pro snímač otevřených dveří,spojil jsem je a na displeji se mi objevil symbol otevřeného kufru,tak jsem v peugeotu za drahé pomoci Pe.tra ...dík...:papa:papa:papa objednal ten protikus zámku s mikrospínačem za cca 473,- s DPH v pondělí ho tam montnu....:papa:papa:papa

:bacha :bacha :bacha Žabožrouti mizerný !!! :bacha :bacha :bacha

Po obědě jsem taky sundal lištu a co myslíte?

BYL TAM !!! (teda jenom konektor). V pondělí ve Vrchlabí objednávám západku.

až bude čas tak na taky mrknu ale nevím co by mne teda pak svítilo na palubce.Asi společná co signalizuje otevřené dveře:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

u starších by stačila i kontrolka otevřených dveří až bude čas kouknu na to jest-li boční či zadní to je jedno a nebyl by problém to napojit /jak pro koho/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se chtěl podívat jestli tam mám konektor a nemohl sem se prokousat přes zrezké šrouby. Tak sem do nich vypiloval drážku modelářstým pilníkem a pak to šlo. Oddělal jsem kryt a co jsem nevidel. Neviděl jsem žádný konektor :roll no hrůza jakto že to tam máte a já ne??? :bacha jen tam procházely káblíky ke světlu asi. mám 406 RV 1999 NEW :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu nový, jen tam procházel svazek slepený tou chlupatou páskou a žádný konektor ani drát tam nekončil :bojim

Asi to tam prostě není, a nebo ho někdo už dřive cavknul v čalounění kde jsem neviděl. Není to zak stak nezbytné, už sem se s tím smířil. Jen zkušenost že to tam nemusí být :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mmmb

opravdu nový, jen tam procházel svazek slepený tou chlupatou páskou a žádný konektor ani drát tam nekončil :bojim

Asi to tam prostě není, a nebo ho někdo už dřive cavknul v čalounění kde jsem neviděl. Není to zak stak nezbytné, už sem se s tím smířil. Jen zkušenost že to tam nemusí být :(

Co máš za výbavu??????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak jsem si to dnes namontoval a chodí to :super.

Akorát mne to trochu zklamalo, že to nerozezná nedocvaklé a zacvaklé dveře (oboje se hlásí jako zavřené). Možná až budu mít čas, tak vezmu ten původní zámek, narovnám ten ohnutý plech a spínač na něj rovnou přilepím tak, aby se rozepnul až po zacvaknutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...