Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antivirus opět na programu dne


Mila_S

Recommended Posts

Tak zase zahajuji diskuzi na téma "ANTIVIRUS".

Před časem tu bylo vlákono o tom, který je nejlepší, ale čs plyne a tak po delší odmlce bych rád zjistil, jak se na to dívají PC odborníci z řad piškoťáků.

Já jsem tehdy nabyl dojmu, že je nejlepší NOD 32, ale dnes jsem se doslechl, že nějaké srovnávací testy vyhrál "norton 2007".

Já osobně používám AVG, ale už jsem rozhodnutý od něj odejít, protože mi děsně zpomaluje PC.

Tak co vy na to? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu vyhraje Norton, jindy zase NOD32. Tak nějak si to průběžně střídaj. Preferuju NOD32, je takovej malej, nenápadnej, neotravující... a přitom výborně funkční. Na produkty Nortonu sem celkem alergickej, to je potom k nezbavení. Vypnout se to nedá, furt nějakej LiveUpdate votravuje - tragédie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Tu vyhraje Norton, jindy zase NOD32. Tak nějak si to průběžně střídaj. Preferuju NOD32, je takovej malej, nenápadnej, neotravující... a přitom výborně funkční. Na produkty Nortonu sem celkem alergickej, to je potom k nezbavení. Vypnout se to nedá, furt nějakej LiveUpdate votravuje - tragédie

Vidím to úplně stejně.

Nemám ani šajnu o tom, že Nod něco dělá, když se mrknu tak je aktualizace stará pár hodin ale když se objeví nějakej virus na webu tak mě okamžitě upozorní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Cacorka.S

Nový Norton už neotravuje...a Nod by neměl dnes už též....jen jsem hlavně chtěla říct, že žádný antivirus, ani ten nej, nepracuje na 100% ;)

To je jasný, záleží především na zdravým rozumu uživatele. Když někomu přijde e-mail od Microsoftu s prosbou ať si uživatel nainstaluje přiloženou záplatu a on tak učiní, nesmí se pak divit, že? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: Cacorka.S

Nový Norton už neotravuje...a Nod by neměl dnes už též....jen jsem hlavně chtěla říct, že žádný antivirus, ani ten nej, nepracuje na 100% ;)

To je jasný, záleží především na zdravým rozumu uživatele. Když někomu přijde e-mail od Microsoftu s prosbou ať si uživatel nainstaluje přiloženou záplatu a on tak učiní, nesmí se pak divit, že? ;)

přesně, také je dobré odeslat hesla, na požádání v mailu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Eset (Nod32) začnou zítra prodávat balík Eset Smart Security, určitě to prubnu.

Cena má být tuším okolo 2000, je tam AV Nod32, Firewall a antispam.

Vypadá to dobře. Mám dojem že se dá stáhnout zkušební Beta verze.

Tak dej vědět. Já asi stáhnul zkušební 30denní verzi NOD32 a jeví s mi sympaticky. Jenže mi dnes právě odborník na sítě tvrdil, že je nejnejnej norton2007. Tak nevím. Ale pravda je, že mi, a zejména tady, spíš každý chváli NOD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Tu vyhraje Norton, jindy zase NOD32. Tak nějak si to průběžně střídaj. Preferuju NOD32, je takovej malej, nenápadnej, neotravující... a přitom výborně funkční. Na produkty Nortonu sem celkem alergickej, to je potom k nezbavení. Vypnout se to nedá, furt nějakej LiveUpdate votravuje - tragédie

Zajímavý názor, beru v potaz. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoodně dlouho používám NOD32 a naprostá spokojenost. Rozhodně bych neexperimentoval v zkoušení něčeho jiného... ale záleží na každém.... ještě neni špatný Norton antivirus, ale na můj vkus šíleně brzdí pc při běhu a případném testu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...