Sign in to follow this  
Followers 0
purkmistr

PŘEVOD DVD-VR NA DVD-V

3 posts in this topic

Tak sem si koupil DVD recordér samsung bez HDD. Už umí číst a vypalovat na všechny média i DVD-RAM. Mám ale jeden problém a doufám že mě klici (mohou i dívky:-)) poradíte. Pokud nahraju film do formátu DVD-VR abych mohl dále upravovat (vyříznout reklamy) už to nemůžu pustit na většině DVD protože přehrávač neumí číst formát DVD-VR, umí jen DVD-V (video). Mám program Ulead DVD MovieFactory5 a ten to umí ale převod trvá i 5 Hodin:-( Mán tedy dilema: je lepší nahrávat ve formátu VR a pěkně upravit film ale pustím si ho jedině ja nebo majitel recordéru a nebo mám nahrávat ve formátu V a uvidí to všichni ale budou tam reklamy.

A co tedy nahrávat v klasickém DVD - V a pak si to v pc vystříhat v nějaké dvd střižně:super??? Vyžaduje to jen schopnější pc a poměrně dost místa na disku a samozřejmě přepálení na nové dvd, teda pokud to nebude rwčko:P

Nahrávej na DVD-RAM, nebo na DVD-RW, a následně to v počitači sestříhej, jinak jedině nahrávat na DVD-R a nechat reklamy, ono za čas tě to přestane bavit ty reklamy vystříhávat. Stejně se dnes rekordery použivají spíš na nahrání pořadu který bych jinak neviděl když nejsem doma, po skouknutí se to smaže

[upravil dne 31/10/07 Radek Hurvajz]