Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Emulze u chladící kapaliny, problémy s brzdou


Majky.k

Recommended Posts

Zdravím vás všechny, chtěl bych se optat zda li je normální když se v nadobě na chladící kapalinu na vrchu dělá emulze?

Voda se mi nějak neztrácí a před týdnem jsem měnil olej, ten byl sice trochu černý ale voda v něm nebyla.

Má někdo podobný preblém??

Další věc je, že za studena mám problém s bržděním.Když sešlápnu naplno pedál brzdy auto pouze přibržďuje.Měnily jsme komplet brzdovou kapalinu a řádně ovzdušnily, písty chodí lehce.

Jak se to ohřeje nebo se jede rychlostí vyžší jak cca 50km/h

auto jde i do smiku.Kde by mohla býti chyba??

Předem Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Olejová emulze by v nádržce chladící kapaliny být rozhodně neměla. Pokud tam je, je něco špatně - pravděpodobně se olej někudy dostává do vody. Jak jsi na tom s teplotama motoru?

Co se týče brzd, které nebrzdí studené, to by mohlo být něco s destičkama, nebo kotoučema, nebo oboje.

Co máš za auto a motor?

[upravil dne 30/10/07 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teplota motoru je na tom dobře , drží se nízko..

začátkem letošního roku mi měnily rozvody a s tím i vodní pumpu, která ale moc netěsnila a ztrácela se voda,když jsem zajel znova do servisu tak vodní pumpu zbrousily a voda se již neztrácí..tím by to snad být nemělo,tak možná těsnění pod hlavou..nebo nevím..:myslim

Mám peugeot 106 , motor 1.1.i 44kW

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majky.k

Zdravím vás všechny, chtěl bych se optat zda li je normální když se v nadobě na chladící kapalinu na vrchu dělá emulze?

Voda se mi nějak neztrácí a před týdnem jsem měnil olej, ten byl sice trochu černý ale voda v něm nebyla.

Má někdo podobný preblém??

Další věc je, že za studena mám problém s bržděním.Když sešlápnu naplno pedál brzdy auto pouze přibržďuje.Měnily jsme komplet brzdovou kapalinu a řádně ovzdušnily, písty chodí lehce.

Jak se to ohřeje nebo se jede rychlostí vyžší jak cca 50km/h

auto jde i do smiku.Kde by mohla býti chyba??

Předem Děkuji

K těm brzdam : nejspíš bude problém v hlavním brzdovém válci!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...