Sign in to follow this  
Followers 0
Majky.k

Emulze u chladící kapaliny, problémy s brzdou

5 posts in this topic

Zdravím vás všechny, chtěl bych se optat zda li je normální když se v nadobě na chladící kapalinu na vrchu dělá emulze?

Voda se mi nějak neztrácí a před týdnem jsem měnil olej, ten byl sice trochu černý ale voda v něm nebyla.

Má někdo podobný preblém??

Další věc je, že za studena mám problém s bržděním.Když sešlápnu naplno pedál brzdy auto pouze přibržďuje.Měnily jsme komplet brzdovou kapalinu a řádně ovzdušnily, písty chodí lehce.

Jak se to ohřeje nebo se jede rychlostí vyžší jak cca 50km/h

auto jde i do smiku.Kde by mohla býti chyba??

Předem Děkuji

Olejová emulze by v nádržce chladící kapaliny být rozhodně neměla. Pokud tam je, je něco špatně - pravděpodobně se olej někudy dostává do vody. Jak jsi na tom s teplotama motoru?

Co se týče brzd, které nebrzdí studené, to by mohlo být něco s destičkama, nebo kotoučema, nebo oboje.

Co máš za auto a motor?

[upravil dne 30/10/07 Fakir]

No teplota motoru je na tom dobře , drží se nízko..

začátkem letošního roku mi měnily rozvody a s tím i vodní pumpu, která ale moc netěsnila a ztrácela se voda,když jsem zajel znova do servisu tak vodní pumpu zbrousily a voda se již neztrácí..tím by to snad být nemělo,tak možná těsnění pod hlavou..nebo nevím..:myslim

Mám peugeot 106 , motor 1.1.i 44kW

Díky

Původně zaslal: Majky.k

Zdravím vás všechny, chtěl bych se optat zda li je normální když se v nadobě na chladící kapalinu na vrchu dělá emulze?

Voda se mi nějak neztrácí a před týdnem jsem měnil olej, ten byl sice trochu černý ale voda v něm nebyla.

Má někdo podobný preblém??

Další věc je, že za studena mám problém s bržděním.Když sešlápnu naplno pedál brzdy auto pouze přibržďuje.Měnily jsme komplet brzdovou kapalinu a řádně ovzdušnily, písty chodí lehce.

Jak se to ohřeje nebo se jede rychlostí vyžší jak cca 50km/h

auto jde i do smiku.Kde by mohla býti chyba??

Předem Děkuji

K těm brzdam : nejspíš bude problém v hlavním brzdovém válci!

Problém s brzdami vyřešen výměnou předních brzdových kotoučů a destiček, jen dost zlobý ovzdušňovací šrouby.

Minulý rok vyměněny a letos budu muset znova, tedy až je dostanu ven..