Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdove valecky


ajsik

Recommended Posts

Tak nevim jestli mam prokleti co se tyce brzdovych valecku, ale na obou Citronech Saxo mi okolo 70-80tkm odesel levy zadni valecek :mad: a to pritom nebrzdim nijak drsne...rok vyroby je 1997 u obou.

A ted jsem zjistil ze me v servisu kdyz se menil chledic natahli, protoe na fakture je nemrzka a ty KUrvy mi tam nalili obycejnou vodu !!! Zjistil jsem to az ted , uplne nahodou ... tzv. za 5 minut 12nact:mad:

Ale k memu problemu, nerikam ze je saxo nejaky supr auto, ale kdyz na to dupnu tak mam v celku problem zablokovat kola ... je to mozny , nebo je to normalni jev u takovych malych aut ... ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam jen R13 155/70 :D , kazdopadne kdyz brzdim na prudko tak je to takovy mensi boj ... v 306tce je to krasa a pohoda ... mozna jsem moc zhyckany ale nemam z tech brzd dobry pocit ... proste musim na ten pedal fakt hodne tlacit :mad:

Prdel bude az tam narvu ty R14 175/60(55) to bude super :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to prrr :D , ma to 44kw , a KAT pujde ven a bude kit sani a chip od BitPoweru :cool:

Jinak na jednicku to na asfaltu zahrabe s chuti obema kolama tak 7metru ... ma to totiz 825 kg hehe.

Ale urcite to bude znat :)

PS: jezdil jsem se saxem 1,5D 165/65 R14 a jezdilo to hodne svizne ... :) - treba malo zatapis v kamnech ... musis nalozit vice do kamen ... a nebo poridit benzinaka ... :cool::D

PS2: ale tech 4,5l/100km kombinovana spotreba byla kůl:P

[Editován dne 3/11/03 ajsik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...