Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vibrace zadních dveří


badisak

Recommended Posts

Zdravím všechny, mám takovej dotaz. Šíleně se mi klepou dveře kufru, když přejíždím přez nějaký nerovnosti. V nápravě to není, dával jsem jí nedávno na repas a vše by mělo být v pohodě. Zámek jsem stáhnul, aby dveře dokonale seděly. Proto se chci zeptat, jakej vliv má na tohle klepání těsnění kufru. Nesetkal se někdo už s něčím podobným?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, zámek jsem stáhnul. Když chytnu za zamčenej kufr a zacukám s tím, není slyšet žádnej zvuk. Ty vibrace jdou od boku okna z obou stran. To těsnění je na některých místech už trochu zpuchřelý. Jenže jsem zkoušel jeden fígl, co mi poradil známý a to nalepit na těsnění ještě cca 3mm gumový kousky, cca 8ks po celým kufru a dělalo to stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Yves

to nebude tesneni, ale skus se podivat uchyceni plynovejch vzper, bo neco takyho, kor jestli ti to de od okna, nebo tapec C-sloupku

To už mě taky napadlo. Myslíš, že kdybych je odmontoval na test a projel se přes hrboly bez nich, že bych tím mohl zjistit, jestli to dělají ony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně toto vrzání způsobovali zadní sedakčky, v místě kde jsou ty západky do kterých se opěradlo sedačky zacvakne se to tře a to způsobovalo vrzání při přejezdu nerovností. Stačilo obtočit izolací a bylo po vrzání. Ale je toho tam spousta co může vrzat, chce to hledat a bádat... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...