Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prední stěrače se nevracejí do výchozí polohy..


Mat3s

Recommended Posts

taky mam ten samy problem :grr a rikate teda ze je problem v senzoru? Jde senzor odpojit, aby to slo jako klasicky sterace ovladat packou? Diky :aut jeste dodam sterace mi jdou jenom na nejrychlejsi stirani a kde je vypnu tak tam stojej jak uz bylo psano nahore :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Takze problem nebyl vubec v senzoru deste, ale v motorku u prednich steracu, kde je dobehove cidlo. Motorek jsem koupil za 800 na inzerat.. vymenil a stiram jako silenej a uz konecne nemusim drzet packu dokud nejsou sterace dole... uz se tesim na prvni dest.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mat3s

Takze problem nebyl vubec v senzoru deste, ale v motorku u prednich steracu, kde je dobehove cidlo. Motorek jsem koupil za 800 na inzerat.. vymenil a stiram jako silenej a uz konecne nemusim drzet packu dokud nejsou sterace dole... uz se tesim na prvni dest.. :D

A byl vypálenej ten kontakt nebo jsi nezjišťoval přesnou závadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mat3s

Takze problem nebyl vubec v senzoru deste, ale v motorku u prednich steracu, kde je dobehove cidlo. Motorek jsem koupil za 800 na inzerat.. vymenil a stiram jako silenej a uz konecne nemusim drzet packu dokud nejsou sterace dole... uz se tesim na prvni dest.. :D

Úplně stejně se to chová i když odejde relátko(cyklovač).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mat3s

nezjistoval jsem to.... vymenil jsem motorek a jelo to.. az budu mit cas tak ho otevru a prozkoumam, kde byla chyba... zatim nebyl cas....

Ok, tak pak napiš, třeba do té doby se ještě k tomu mému motůrku nedostanu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...