Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Svíčky 405


Šurďák

Recommended Posts

svíčky 405GLi

Kolega má problém se svíčkama na Peugeot 405GLi. Už mu je v servisu měnili několikrát , pokaždé mu dali jiný typ i značku , vydrží mu pár týdnů a potom mu vždycky nějaká odejde. Zapalování má proměřené, kabely nové. Chtěl by vědět ,jaký typ svíček je pro tento typ předepsán výrobcem.

Peugeot 405 GLi r.v.1990

v.č.: VF315BBD208957367

Typ mot. 1CT3H

v.č.m.:008437

Díky za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz uz jsme u tech svicek...

Mam trosku problemy se startovanim. Nekdy auto chytne hned - i kdyz je studene, ale nekdy mu to proste trva trosku dyl. Starter celkem toci - kdyz otocim klickem tak \"zamota\" hned - kdyz to nechytne tak mota dal, ale uz to teda takova slava neni - moc se mu teda nechce...

Tak nevim cim to, jestli svicky nebo je v hajzlu ten starter nebo je problem jeste v necem jinem.

A jeste neco... kdyz je to auto uplne studeny a rozjedu se tak obcas viditelne nechce za plynem a na 2ku se obcas trosku zakucka a poskoci... pustim plyn ... znovu pridam a uz je vse OK.

Stejne ty svicky budu muset vymenit - uz maji stejne dost odjetyho takze co doporucujete pro 1.4 55kw (TU3M)

Diky za odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To honza: dik za tip - ptal jsem se kamosa a taky mi doporucoval svicky od NGK.

To oznaceni BCPR5ES sem nasel (cena cca93 kc/ks) ale BCPR5EIX-11 sem v nabidce nenasel ani za boha! Neni to nahodou BCPR5ES11? Ja teda nevim, jen jsem jel podle katalogu na webu - ani nevim jestli to je urceny do me peginy.

p.s. a s tim BCPR5ES si ses 100% jist ze je to pro muj motor? - dik za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...