Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

motory


doyle4.5

Recommended Posts

Původně zaslal: Ota

Citroen BX 4TC s motorem 505turbo, mnohem lepší než Hummer :D, hlavně to auto má najeto jen 1000 km!

Tak to už je nejmíň z poloviny podle tvých představ.

No ale takovou průjezdnost terénem jako Hummer to asi mít nebude...

Mě hlavně zajímá to napojení 4x4, vlastně je to totéž jako 505 Dangel 4x4, ale stále jsem neviděl dobrý nákres toho přenosu pohonu na obě dvě nápravy, když je motor podél...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nehledám auta do terénu, a už vůbec né dodávky jako Hummer (nevím, jestli se s tím dá normálně jezdit a jestli jo, tak jak dlouho to lze vydržet:D) spíš zajímavá... a hlavně s kvalitním designem, no až ho budu mít v práglu, tak se na to budeš moct podívat (ale z dálky:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

nehledám auta do terénu, a už vůbec né dodávky jako Hummer (nevím, jestli se s tím dá normálně jezdit a jestli jo, tak jak dlouho to lze vydržet:D) spíš zajímavá... a hlavně s kvalitním designem, no až ho budu mít v práglu, tak se na to budeš moct podívat (ale z dálky:D)

Z tý dálky to bude lepší, vzpomeň si jak jsem nechtěl vystoupit z tvé 505 V6, na kterou jsem si hnedle zvykl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Ota

to víš, výborný motor PRV a kvaltiní automat, to je velká deviza každého pořádného francouzského auta...:D

Mě asi chceš zase nabudit ty vzpomínky, co? :o

Kludne to tu mozete rozvinut, som zvedavy na tie spominky...

A urcite by som sa rad odviezol na V6. Skoda ze ten benzin je taky drahy, inac by som urcite siel do neakeho 505 benzinu:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Kludne to tu mozete rozvinut, som zvedavy na tie spominky...

A urcite by som sa rad odviezol na V6. Skoda ze ten benzin je taky drahy, inac by som urcite siel do neakeho 505 benzinu:D

No jo, vzpomínky...

Nu co, Otova 505 V6 - klidná, kultivovaná jízda, ani motor nebyl slyšet, byla to prostě harmonie. Nejdříve jsem se automatu bál, ale pak jsem si hned zvyknul.

Hodně se mi pak nechtělo přesednout do auta s manuálem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, vzpomínky...

Nu co, Otova 505 V6 - klidná, kultivovaná jízda, ani motor nebyl slyšet, byla to prostě harmonie. Nejdříve jsem se automatu bál, ale pak jsem si hned zvyknul.

Hodně se mi pak nechtělo přesednout do auta s manuálem...

Som myslel, ze ste boli stylom ralye-opalit ventili, ale ked len takto :nevim

Automat je na frajerinu a pre slecny. Alebo aj pre toho, komu sa to lubi...

[upravil dne 17/12/07 peco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Som myslel, ze ste boli stylom ralye-opalit ventili, ale ked len takto :nevim

Automat je na frajerinu a pre slecny. Alebo aj pre toho, komu sa to lubi...

[upravil dne 17/12/07 peco]

Nene, žádný styl rallye, protože to auto si nezaslouží takové huntování...

Nevím jak často jezdíš v centru nějakého většího města, ale na to je automat fakt jako dělaný.

Dlouho jsem měl odpor k automatům, ale po téhle zkušenosti jsem rezolutně změnil názor.

peco: Jezdil jsi s nějakým automatem?

[upravil dne 18/12/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, žádný styl rallye, protože to auto si nezaslouží takové huntování...

Nevím jak často jezdíš v centru nějakého většího města, ale na to je automat fakt jako dělaný.

Dlouho jsem měl odpor k automatům, ale po téhle zkušenosti jsem rezolutně změnil názor.

peco: Jezdil jsi s nějakým automatem?

[upravil dne 18/12/2007 Marcel505]

No isiel som na tom 2,5 TD intercooler, ale nie po meste. Vacsie mesto mam najblizsie Bratislavu...

Ale urcite je rozdiel V6 automat a 2,5TD automat!

Lubo z Ba mi spominal, ze ma neake V6 motory a je aj jedna automat prevodovka, tak mozno ked bude teplejsie by sme nieco zlozili. Vsetko zavisi od finanncii a casu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když s ní jezdím já, tak se ty ventily spíš zahřívají...(i pneumatiky);) ale je to příjemné svezení (tedy když to jede), nevím jak ostatní verze 505ky ale ve srovnání s 504kou je tvrdší, než jsem čekal...

[upravil dne 19.12.07 Ota]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

No když s ní jezdím já, tak se ty ventily spíš zahřívají...(i pneumatiky);) ale je to příjemné svezení (tedy když to jede), nevím jak ostatní verze 505ky ale ve srovnání s 504kou je tvrdší, než jsem čekal...

[upravil dne 19.12.07 Ota]

Co znamena "tvrdsi"?? Vraj vsetko co je v 504 je to iste aj v 505, len ine plechy! Je to pravda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Původně zaslal: Ota

No když s ní jezdím já, tak se ty ventily spíš zahřívají...(i pneumatiky);) ale je to příjemné svezení (tedy když to jede), nevím jak ostatní verze 505ky ale ve srovnání s 504kou je tvrdší, než jsem čekal...

[upravil dne 19.12.07 Ota]

Co znamena "tvrdsi"?? Vraj vsetko co je v 504 je to iste aj v 505, len ine plechy! Je to pravda?

504 se ještě oproti 505 houpe.

peco: Co je v 504 není totéž co je v 505 - je třeba stejné uložení, podobná zadní náprava, ale ne stejné.

Ota: Když má V6 jiný přední ramena, tak taky jsou možná trochu jiný tlumiče, ale jinak to bude totéž. Zase to ber tak, že PRV něco váží oproti jiným motorům...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

504 se ještě oproti 505 houpe.

peco: Co je v 504 není totéž co je v 505 - je třeba stejné uložení, podobná zadní náprava, ale ne stejné.

Ota: Když má V6 jiný přední ramena, tak taky jsou možná trochu jiný tlumiče, ale jinak to bude totéž. Zase to ber tak, že PRV něco váží oproti jiným motorům...

Sorry za :xvul ale co je to PRV?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peco

Sorry za :xvul ale co je to PRV?

Podle toho jak se to veme

PRV (zkratka tři automobilek: Peugeot, Renault, Volvo).

Ty tři automobilky spolu vyrobili motor V6 2,7 litru a nazvali ho PRV... :)

A ten motor se vyrábí asi už 33 let...

[upravil dne 21/12/2007 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ota

Přesně tak, výborný šestiválec, který po lehkých úpravách je i v P607 a v C6ce...

Tipuji to tak ještě na deset let výroby. Pak už si snad Peugeot vydělá na stvoření nového motůrku...

V C6? Fakt je to PRV v C6?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...