Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Naprava na 306


hnjupis

Recommended Posts

Prosim o radu...Lze zamenit zadni naprava s kotoucema z kratkeho Pazoutka na sedana kde bylz bubny?Hatchback je z roku 1997 a sedan je tan starsi model R.v 1996.Omlouvam se jestli uz se to tu nekdy nekde resilo ja to nenasel..:( Jen potrebuji vedet jesli to jde a co k tomu je zapotrebi...DEKUJI VSEM ZA CENNE RADY:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě to jde,nedávno jsem měnil nápravu na svym autě,měl jsem bubny a dával tam kotoučovou nápravu,je potřeba mít komplet nápravu i s lanama na ruční brzdu,jinak je všechno stejný.Ale myslím si,že krátká bude mít měkčí torzky jak sedan,takže bych možná vyměnil torzky ze starý nápravy,jestli jsou v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli měníš nápravu za nápravu,tak problém nebude žádnej,napřed odpojíš lana ruční brzdy vevnitř v autě,vytáhneš je,odcvakáš je pod autem,povolíš brzdy,s nima možná bude problém,já je povolil až pomocí autogenu,byli dost zarezlý.Pak vyhodíš nápravu ven a dáš tam tu novou,zase všechno zapojíš,odvzdušníš brzdy a hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...