Sign in to follow this  
Followers 0
hnjupis

Naprava na 306

4 posts in this topic

Prosim o radu...Lze zamenit zadni naprava s kotoucema z kratkeho Pazoutka na sedana kde bylz bubny?Hatchback je z roku 1997 a sedan je tan starsi model R.v 1996.Omlouvam se jestli uz se to tu nekdy nekde resilo ja to nenasel..:( Jen potrebuji vedet jesli to jde a co k tomu je zapotrebi...DEKUJI VSEM ZA CENNE RADY:papa

Určitě to jde,nedávno jsem měnil nápravu na svym autě,měl jsem bubny a dával tam kotoučovou nápravu,je potřeba mít komplet nápravu i s lanama na ruční brzdu,jinak je všechno stejný.Ale myslím si,že krátká bude mít měkčí torzky jak sedan,takže bych možná vyměnil torzky ze starý nápravy,jestli jsou v pohodě.

Jasne to urcite..Je to komplet i s (tlumicema),pry sportovni podvozek..Je to z nevim jak predelat z bubnu na kotouc..:myslim Nebude nejakej problem??DIKY:super

Jestli měníš nápravu za nápravu,tak problém nebude žádnej,napřed odpojíš lana ruční brzdy vevnitř v autě,vytáhneš je,odcvakáš je pod autem,povolíš brzdy,s nima možná bude problém,já je povolil až pomocí autogenu,byli dost zarezlý.Pak vyhodíš nápravu ven a dáš tam tu novou,zase všechno zapojíš,odvzdušníš brzdy a hotovo.