Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Velikost pneu


Kamart

Recommended Posts

no správně by tam měly být 175/65 R14.

ty tvoje budou v předu OK, a vzadu podle toho v jakém stavu máš nápravu, dorazy a jak bdeš jezdit plnej. při normální jízdě to bude taky v poho, ale při nějaké vlně na silnici nebo tak tak možná šktrtnou.

proč tam nedáš gumy co tam patří?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tp jsem měl zapsán rozměr 185/55/15,chtěl jsem zlegalizovat ještě 195/50/15.Na dopravce po mě chtěli dokázat,že s takovým rozměrem nějaký Peug. legáně jezdí.Stačilo ofotit velký tp od jednoho Gti co jsem našel s takovejma gumama v autobazaru a přidat 10Kč kolek.V tp teť mám: Další použití pneu 195/50/15. A bylo to.Ale stalo se to v roce 1997,jak to chodí dnes-netuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes to chodí jak psal zoby. Musel sem poslat jaký rozměr chci do TP dopsat (přes jakýkoliv autorizovaný servis peugeot) do Peugeotu ČR Praha. Po měsíci přišlo výjádření že oké, zacvakal jsem pětikilo a utíkal s tímto vyjádřením na dopravní.. Tam mi to dodatloval do TP za půlsta..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To kobra: nerozumim, zda se ti to málo nebo hodně? No něco to stojí no, a taky toho lítani trocha je. Ale já už nemínim riskovat mít na autě jiný rozměr pneu než co dovoluje TP. Čerty a připadnou pokutu za to bych měl v paži, ale pojištovňy při události po tom nemile jedou. Kámoš cvakal při nehodě nemalou sumičku z vlastní kapsy.. :bojim nemilé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

no kola co tam maji byt...v TP mam napsane 185/60 R14 ale chci tam dát trochu užší, kolik stojí připsání dalšího rozměru do TP?

Hlavně jde oto že mi je mohl známy prodat za dobrou cenu...:)

[upravil dne 30.10.2007 Kamart]

Mmm, vem si jak často potkáš policii, natož aby pak ještě zkoumali gumy....tak kdybys tam měl 20" tak myslím že bys je už třeba i dáždil, ja sem si teď koupil nový 175/60/14 a taky mam v TP max. 165/70 13..a každej ví prd co na to patří..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: r.dasylva

To kobra: nerozumim, zda se ti to málo nebo hodně? No něco to stojí no, a taky toho lítani trocha je. Ale já už nemínim riskovat mít na autě jiný rozměr pneu než co dovoluje TP. Čerty a připadnou pokutu za to bych měl v paži, ale pojištovňy při události po tom nemile jedou. Kámoš cvakal při nehodě nemalou sumičku z vlastní kapsy.. :bojim nemilé

To jenom za to, že měl viník jiný rozměr pneu, nevyplatila pojišťovna peníze druhému účastníku nehody?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...