Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nema nekdo zkusenosti s odskokem?


pokorný306

Recommended Posts

no já mam ale na kufru u kabra nevim jak to vypadá u kombajna.

jinak je to jednoduchý jak facka přiděláš elektromagnet natáhneš táhlo k páce. kabely a je hotovo. a natáh sen si kabel rovnou pod volant na čudlíka. ono moje kabrio se hold muselo otevírat klíčkem a to mě nebavilo:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem byl na výpomoc na vrakovišti u korejskejch aut tak sem si ho pučil z náký kie nebo čeho maj to seriově. ale dá se to sehnat na tuning shopech celkem běžná věc. známej použil zasouvák ze starteru ze škodovky a taky to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět to samé - centrál a DO - podívej se třeba na: http://www.levnealarmy.cz. Tam najdeš odskoky- za určitě nižší cenu, než se v ostatních odkazech uvádí. Přesně se to jmenuje : Elektromagnetický otvírač kufru nebo dveří- 390,- nebo 490,- Kč

U P 306 - sedanu je to trošku jiné : musíš mít servo na odjištění zámku (tedy odemčení - co jinak děláš klíčkem) a odskok - tedy elektromagnet, který za tebe otevře, jinak musíš to tlačítko zámku zatačit rukou. U odskoku musíš tem elektromagnet ovládat tlačítkem někde uvnitř. To už bylo řečeno výše. Ale nepočítej s tím, že se ti kufr sám otevře. Taky jsem to u sedana chtěl řešit, ale pak jsem zůstal pouze u serva na odemknutí. Tlumiče ti jen tlumí otevírání a zavírání - bez nich ti víko prostě spadne na hlavu.

[upravil dne 1.11.2007 jirkafous]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...