pokorný306

nema nekdo zkusenosti s odskokem?

22 posts in this topic

můžeš bejt konkrétnější? Tam sou snad tlumiče ne?

no já mam ale na kufru u kabra nevim jak to vypadá u kombajna.

jinak je to jednoduchý jak facka přiděláš elektromagnet natáhneš táhlo k páce. kabely a je hotovo. a natáh sen si kabel rovnou pod volant na čudlíka. ono moje kabrio se hold muselo otevírat klíčkem a to mě nebavilo:bojim

kdysi jsem byl na výpomoc na vrakovišti u korejskejch aut tak sem si ho pučil z náký kie nebo čeho maj to seriově. ale dá se to sehnat na tuning shopech celkem běžná věc. známej použil zasouvák ze starteru ze škodovky a taky to funguje.

Hele ty odskoky se daj sehnat běžně v tuning shopech. Jak je to s instalací to fakt ale netuším. Ja bych měl strach, že mě to nějak kiksne a pak se nedostanu dovnitř.:D:D;) Nějaký korejci to maj v základu? Tak to čumím. Kluci jedny šikmooký mě občas překvapujou. :super

Já jsem použil na 406 motorek z centrálu z nějakýho Rencka co se mi válel doma.

Původně zaslal: hnjupis

Nebo ho sezenes tady...http://www.v3tuning.cz/ODSKOKY/ i cena celkem ujde..Kolem 1500,- :papa

ale on potřebuje ten odskok (elektromagnet) jestli jsem to pochopil tohle je jednotka která je ovládá.

elektromagnet třeba tady

Opět to samé - centrál a DO - podívej se třeba na: http://www.levnealarmy.cz. Tam najdeš odskoky- za určitě nižší cenu, než se v ostatních odkazech uvádí. Přesně se to jmenuje : Elektromagnetický otvírač kufru nebo dveří- 390,- nebo 490,- Kč

U P 306 - sedanu je to trošku jiné : musíš mít servo na odjištění zámku (tedy odemčení - co jinak děláš klíčkem) a odskok - tedy elektromagnet, který za tebe otevře, jinak musíš to tlačítko zámku zatačit rukou. U odskoku musíš tem elektromagnet ovládat tlačítkem někde uvnitř. To už bylo řečeno výše. Ale nepočítej s tím, že se ti kufr sám otevře. Taky jsem to u sedana chtěl řešit, ale pak jsem zůstal pouze u serva na odemknutí. Tlumiče ti jen tlumí otevírání a zavírání - bez nich ti víko prostě spadne na hlavu.

[upravil dne 1.11.2007 jirkafous]

odkaz na odskok za 170Kc jsem uz daval 31.10.2007. bezkonkurencne nejnizsi cena a funguje suprove, uz ho ma namontovanej Pe.Tr na svy 406 break a ja ho ted budu montovat na 406 sedan

jo jo, ten odskok, respektive servo, co o nem mluvi Ferry je absolutne nejlevnejsi, daval jsem ho taky do auta, myslim ze otevre cokoliv, ale .... je to znacka PORCHE :) takze je otazka, co na nej rekne elektrika pazouta :aut

Původně zaslal: Ferry

odkaz na odskok za 170Kc jsem uz daval 31.10.2007. bezkonkurencne nejnizsi cena a funguje suprove, uz ho ma namontovanej Pe.Tr na svy 406 break a ja ho ted budu montovat na 406 sedan

:super:super:super