Sign in to follow this  
Followers 0
michal24

kúrenie

10 posts in this topic

Nazdarek

mam otazocku, z ventilacie ked prepnem teply a studeny vzduch ako aj pri vypinani a zapinani klimy citit v aute nieco ako vodu z chladica. no chladic mam dobry, netecie, priestor medzi chladicmi som prefukol a povysaval, vymenil filtre no netusim odkial to moze ist, aj klimu som dezinfikoval !!! vie mi niekto poradit alebo aspon preposlat schemu kurenia - vetrania - klimatizacie???

vdaka moc

[upravil dne 28/10/07 michal24]

Kdyby prosakoval radiátor topení, muselo by se to projevovat ztrátou chladící kapaliny. Já hádám na kondenzaci vzdušné vlhkosti na výparníku klimatizace.

Původně zaslal: Dalick

Kdyby prosakoval radiátor topení, muselo by se to projevovat ztrátou chladící kapaliny. Já hádám na kondenzaci vzdušné vlhkosti na výparníku klimatizace.

Ubytek muze byt minimalni, prakticky nepozorovatelny.

Michal24 nepise nic o ubytku kapaliny, tedy netvrdi, ze neubyva (mozna mu ubyva).

Ja sa tym moc nezaoberam, predpokladam, ze je to vzdusna vlhkost, ktora kondenzuje pri klime, ked ju vypnes, fuka len vzduch a odfukuje tu vlhkost z trubiek. Po chvilke to ale prestane a ide "normalny" vzduch. Ak by Ti to robilo permanantne, bude to chyba.

pelovy filter som menil pred mesiacom, klimu som dezinfikoval tiez.

ale myslim ze to bude nieco s tym kondenzatom, pretoze to robi stale a neprestane po chvili ako pisal Yantschi.

chladiaca sa mi nestraca

ma niekto schemu kurenia alebo ako mam postupovat ci rozobrat celu pristrojovku