Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

MECHANIK VE ZLÍNĚ A OKOLÍ


honzyh

Recommended Posts

Původně zaslal: honzyh

NEVÍTE NĚKDO KDE BYCH SEHNAL NEJLÉPE DNES NĚJAKÉHO MECHANIKA.NEJDOU MI SVĚTLA A POTŘEBUJU JEZDIT.DĚKUJU

trošku z ruky ale v neděli si moc nevybereš a jsou tam 8-20 hod i v nedeli

http://www.tempo-servis.cz/Magic93Scripts/mgrqispi93.dll?APPNAME=TIP&PRGNAME=start&Sid=2007102809262863672101542

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honzo, já bych zkusil otravovat někoho v okolí, i když v neděli normálně nefungujou. V Machové má autoservis pan Husek. Našel jsem číslo jen na pevnou (asi je to do jen dílny) 577121108. V ttýdnu je ochotný, o víkendu nevím....

V největší krizi mám v Otrokovicích kamaráda (opravuje elektriku na naklaďákoch), který mi občas pomůže. Kdyžtak bych ho kontaktoval.

Držím palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: honzyh

Zjistil jsem že byly špatný obě žárovky.měl jsem náhradní jen jednu-vyměnil ji a nic.Až sem zajel koupit druhou tak to jede.Jsem trotl!

Počkej, to je nějaký divný. Ty větve jsou na sobě nezávislé aby, když praskne jedna musí druhá zůstat svítit. Z tvé odpovědi to vyznělo, že ta první nesvítila proto, že byla pryč i ta druhá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kdo

Původně zaslal: honzyh

Zjistil jsem že byly špatný obě žárovky.měl jsem náhradní jen jednu-vyměnil ji a nic.Až sem zajel koupit druhou tak to jede.Jsem trotl!

Počkej, to je nějaký divný. Ty větve jsou na sobě nezávislé aby, když praskne jedna musí druhá zůstat svítit. Z tvé odpovědi to vyznělo, že ta první nesvítila proto, že byla pryč i ta druhá.

hele to se mi taky stalo na 309 , sednu do auta a H4 nic ,ani jedna vymenil jsem jednu a nic , tak jsem tyden jezdil s parkovačkama a mlhovkama a pak me napadlo vymenit obě a šlo to , taky jsem nechapal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...