Sign in to follow this  
Followers 0
honzyh

MECHANIK VE ZLÍNĚ A OKOLÍ

8 posts in this topic

NEVÍTE NĚKDO KDE BYCH SEHNAL NEJLÉPE DNES NĚJAKÉHO MECHANIKA.NEJDOU MI SVĚTLA A POTŘEBUJU JEZDIT.DĚKUJU

Původně zaslal: honzyh

NEVÍTE NĚKDO KDE BYCH SEHNAL NEJLÉPE DNES NĚJAKÉHO MECHANIKA.NEJDOU MI SVĚTLA A POTŘEBUJU JEZDIT.DĚKUJU

trošku z ruky ale v neděli si moc nevybereš a jsou tam 8-20 hod i v nedeli

http://www.tempo-servis.cz/Magic93Scripts/mgrqispi93.dll?APPNAME=TIP&PRGNAME=start&Sid=2007102809262863672101542

Honzo, já bych zkusil otravovat někoho v okolí, i když v neděli normálně nefungujou. V Machové má autoservis pan Husek. Našel jsem číslo jen na pevnou (asi je to do jen dílny) 577121108. V ttýdnu je ochotný, o víkendu nevím....

V největší krizi mám v Otrokovicích kamaráda (opravuje elektriku na naklaďákoch), který mi občas pomůže. Kdyžtak bych ho kontaktoval.

Držím palce

Zjistil jsem že byly špatný obě žárovky.měl jsem náhradní jen jednu-vyměnil ji a nic.Až sem zajel koupit druhou tak to jede.Jsem trotl!

Zjistil jsem že byly špatný obě žárovky.měl jsem náhradní jen jednu-vyměnil ji a nic.Až sem zajel koupit druhou tak to jede.Jsem trotl!

Počkej, to je nějaký divný. Ty větve jsou na sobě nezávislé aby, když praskne jedna musí druhá zůstat svítit. Z tvé odpovědi to vyznělo, že ta první nesvítila proto, že byla pryč i ta druhá.

Původně zaslal: Kdo

Počkej, to je nějaký divný. Ty větve jsou na sobě nezávislé aby, když praskne jedna musí druhá zůstat svítit. Z tvé odpovědi to vyznělo, že ta první nesvítila proto, že byla pryč i ta druhá.

hele to se mi taky stalo na 309 , sednu do auta a H4 nic ,ani jedna vymenil jsem jednu a nic , tak jsem tyden jezdil s parkovačkama a mlhovkama a pak me napadlo vymenit obě a šlo to , taky jsem nechapal.