Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Signalizace dešťového senzoru


Zbyňa1

Recommended Posts

Zdravím,nevíte někdo jestli by se dala udělat nějaká signalizace zapnutého senzoru deště ? Asi by se mi to v autě libilo.Nevím zda bych mohl vzít napájení pro nějakou kontrolku přímo u senzoru , protože po zapnutí tam napětí je. Mám však strach, abych nenarušil jeho funkci,nejsem žádný elektronik, tak nechci něco pokazit. Nebo snad je někde signalizace a mně nefunguje ? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Zdravím,nevíte někdo jestli by se dala udělat nějaká signalizace zapnutého senzoru deště ? Asi by se mi to v autě libilo.Nevím zda bych mohl vzít napájení pro nějakou kontrolku přímo u senzoru , protože po zapnutí tam napětí je. Mám však strach, abych nenarušil jeho funkci,nejsem žádný elektronik, tak nechci něco pokazit. Nebo snad je někde signalizace a mně nefunguje ? :myslim

A k čemu je to dobrý??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Původně zaslal: Zbyňa1

Co myslíš, k čemu je dobrý ten senzor deště, nebo ta kontrolka ?!:nevim

Ta kontrolka - k čemu je senzor asi tuší. ;)

Přesně jak píše Kurt. Pokud je dešťový senzor funkční, tak stírá a pokud vypneš motor a nebo dáš páčku do jiné polohy, tak není funkční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, jko kontrolka mi slouží to, že stěrače stírají ...:roker Obecně mám zapnutý stěrač stále na funkci AUTO a nic neřeším, když je potřeba, stěrač stírne a je to ... A když je megaslejvák, že náhodou nezvládá, tak mu přidám manuálně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Přesně tak, jko kontrolka mi slouží to, že stěrače stírají ...:roker Obecně mám zapnutý stěrač stále na funkci AUTO a nic neřeším, když je potřeba, stěrač stírne a je to ... A když je megaslejvák, že náhodou nezvládá, tak mu přidám manuálně ...

To je zvláštní, já když to mám zapnutý a vypnu motor, tak při opětovném nastartování musím funkci AUTO1 znovu aktivovat. :myslim

Že bys měl něco jinýho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Neon

Přesně tak, jko kontrolka mi slouží to, že stěrače stírají ...:roker Obecně mám zapnutý stěrač stále na funkci AUTO a nic neřeším, když je potřeba, stěrač stírne a je to ... A když je megaslejvák, že náhodou nezvládá, tak mu přidám manuálně ...

To je zvláštní, já když to mám zapnutý a vypnu motor, tak při opětovném nastartování musím funkci AUTO1 znovu aktivovat. :myslim

Že bys měl něco jinýho?

No, nějak si nevybavuju, že bych to znovu aktivoval, ale je možné, že třeba do doby, než začne pršet použiju třeba ostřikovače, nebo jenom jednorázové stírnutí ... nevim, čert to vem, prostě mi to fachá a pohoda ... a žádnou kontrolku bych tam nedával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: Mila_S

Původně zaslal: Neon

Přesně tak, jko kontrolka mi slouží to, že stěrače stírají ...:roker Obecně mám zapnutý stěrač stále na funkci AUTO a nic neřeším, když je potřeba, stěrač stírne a je to ... A když je megaslejvák, že náhodou nezvládá, tak mu přidám manuálně ...

To je zvláštní, já když to mám zapnutý a vypnu motor, tak při opětovném nastartování musím funkci AUTO1 znovu aktivovat. :myslim

Že bys měl něco jinýho?

No, nějak si nevybavuju, že bych to znovu aktivoval, ale je možné, že třeba do doby, než začne pršet použiju třeba ostřikovače, nebo jenom jednorázové stírnutí ... nevim, čert to vem, prostě mi to fachá a pohoda ... a žádnou kontrolku bych tam nedával

Asi ti senzor nefunguje jak by měl když při silnějším dešti musíš přidavat manuálně .A z toho co píšeš taky vyplívá , že bys někdy tu kontrolku potřeboval tak jako já ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi ti senzor nefunguje jak by měl když při silnějším dešti musíš přidavat manuálně .A z toho co píšeš taky vyplívá , že bys někdy tu kontrolku potřeboval tak jako já ...:(

Neon tím "manuálně" myslel, jako že vystrčí ruku z okýnka a a pomáhá stírat ručně:D

Jináč je fakt, že pokud funguje senzor tak, jak má, tak umí zapnout stěrače i "v kuse" na max rychlost...

[upravil dne 31.10.07 MJSytic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...