Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

duplex


čakom

Recommended Posts

Původně zaslal: f3Rd@

ja to mam taky nafotil bych ti to i zespoda, ale nemam tu kabel k fotkau, takze musis pocakt do zitra...

ale mozna ti bude stacit tohle.

EDIT: Jen podotykam, ze zadni naraznik jeste neni hotovy, melo by to vypadat asi tak jak je tady na obrazku.

[upravil dne 27/10/07 f3Rd@]

Tak nějak si představuju to napojení v tom kolenu. Ale nevím jestli tam mám dávat nějaký tlumiče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem tam tlumic dal, sice neni stejny jako origo a kouri to z nej o trochu vic, ale az ten origo upadne, tak tam dam stejny jako jsem pridaval a bude to :super

kdybys nedal tlumic na pravou stranu, tak bys ho mohl zrovna vyhodit i z te leve casti. Ale me to pak pripadne jak duplex co je na kdejakem kadedu a fanosovi, ze si od zadniho tlumice podel narazniku natahne trubku na zadni stranu a to se mi teda nelibi :bojim snazim se to udelat tak, jak by to bylo udelane z fabriky, kdyby to delali..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Ja jsem tam tlumic dal, sice neni stejny jako origo a kouri to z nej o trochu vic, ale az ten origo upadne, tak tam dam stejny jako jsem pridaval a bude to :super

kdybys nedal tlumic na pravou stranu, tak bys ho mohl zrovna vyhodit i z te leve casti. Ale me to pak pripadne jak duplex co je na kdejakem kadedu a fanosovi, ze si od zadniho tlumice podel narazniku natahne trubku na zadni stranu a to se mi teda nelibi :bojim snazim se to udelat tak, jak by to bylo udelane z fabriky, kdyby to delali..

Kdybych tam nedával tlumič tak bych ho odělal i z pravé strany.

Ale nechci aby to nějak moc řvalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Přema

že by já?

viděl jsem to v praci na zelené 406 break 3,0 V6

Jaký tam máš tlumiče? na pravé straně nemám moc místa tak nevím co tam dat. Jestli tam dat jen trubku s koncovkou?

Já tam nemám jiné tlumiče,mám to vyvedené s původního tlumiče trubkou a na konci je chromo koncovka,mám fotky ale pošlu ti je na nějaký email když mi ho dáš.....:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: čakom

Původně zaslal: Přema

že by já?

viděl jsem to v praci na zelené 406 break 3,0 V6

Jaký tam máš tlumiče? na pravé straně nemám moc místa tak nevím co tam dat. Jestli tam dat jen trubku s koncovkou?

Já tam nemám jiné tlumiče,mám to vyvedené s původního tlumiče trubkou a na konci je chromo koncovka,mám fotky ale pošlu ti je na nějaký email když mi ho dáš.....:papa:papa

Cakom@seznam.cz Díky za fotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazka je, kdyz doplnim na pravou stranu druhej remus, navarim trubku tak jak je to udelany na tom kupatku, co to udela s vykonem a se zvukem........???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...