Sign in to follow this  
Followers 0
tomko222

jaká je 607 2,7 Hdi?

21 posts in this topic

myslím, že otázka je jasná ...

jakou to má spotřebu, jak to jezdí..

Prosím o zhodnocení.

Vím, že pár lidí tady tuhle motorizaci už má.

Díky ;)

Já tuhle motorizaci nemám a asi nikdy mít nebudu, ale řídil jsem tuto motorizaci - jak jsme byli na Štiříně. Jelo to fakt dobře, nerovnost vozovky jsme téměř nepocit'ovali...

Ani jsme si nevšimli, že jedeme 200...

Málo o ní zde:

taky čím dal víc přemýšlím o 607 tak rok 2002.Ze zavodů jsem už vyrost,tak hledám spíš pohodlí.Nevím,ale jak si stojí ve spolehlivosti,myslím spíš elektriku.Mate někdo nějaké postřehy z vaší kárky,co vam sedí a co ne? Co ceny podvozku,za jakou cenu se dá udržovat?

Ja este 607 nemam, ale buduci rok vazne uvazujem o jednej. Ak mozem poradit tak radsej okolo roku 03 lebo tam uz boli vychytane viacere problemy napriklad s vymenou kladiek na zvolavacej akcii atd. Aspon co viem co som sa podozvedal a pozistoval na nete.

s tema kladkama to už budou mit dávno za sebou,jako výměnu.Myslím,že tam byli použité plastové a ty se trhali.Mě jen zajímá,jestli nešlápnu tímhle autem vedle po relativně bezproblémová 406,

Spokojenost majitelů velmi dobrá, dělá se jen z automatem, spotřeba hodnocena velmi dobře, průměr cca 7,5 l/100. Na to že to má takový výkon je to slušné, zátah, zvuk motoru.

na spotrebu cca 7,5 l rovno zabudni ked sa dostaneš pod 9 litrou budeš fakt dobry ale je ti potom zbytočny taky obsah a tolko koni lebo ak chceš dosiahnut nizku spotrebu tak si neužije ten vykon. ale ja by som ho bral je tam nižšia spotreba ako u 3.0l.

Co som zistoval aku to ma spotrebu od ludi co to maju tak ta sa pohybuje okolo 8 az 8.5 ked to nenahanas viac ako 150km/h. A tenco mal predtym 2.2 a presielna 2.7 povedal ze nikdy viac 2.2 a to zdoraznil. Samozrejme zalezi na tom ako sajazdi.

A teraz otazka:udajne automat ma vyssiu spotrebu cca o 1liter. Da sa spotreba zredukovat o ten 1 liter tym ze budes jazdit na tiptroniku?

Původně zaslal: Ajdamek

Dynamika špatná, spotřeba kolem 8, zvuk strašnej. Jedině V6 ;)

Špatná dynamika ? 2,7 HDi je V6

Původně zaslal: Milhaus65

jsem myslel benzín :)

takže doporučujete? Pořád mě totiž vrtá hlavou,jesti mám do něho jít.Design ma užasnej.No ovidíme,esti prikůpím novější raketku :) Jo ted jsem skoukl nějaký nahradní díly,přední lampa 16 litů,to je paráda.Už se na něj teším!

Původně zaslal: Milhaus65

jsem myslel benzín :)

benzín jedině, ale 2,7HDI je taky V6

cus prosim vas potreboval bych zjistit kolik km ujede priblizne peugeot 607 2.2..hdi na plnou nadrz???a jestli je pravda ze objem nadrze je 80litru?Diky moc

...na 2,7 Hdi urobis vo velkej pohode aj 7, 5. samozrejme ze na dlhsich cestach, dialnice atd. V meste rataj minimalne o liter vyssie. Otec mal jednu 2, 2 Hdi a teraz uz ma druhu 2, 7 HDi a taktiez hovori ze 2, 2 Hdi uz nikdy viac. je to proste neporovnatelne

Původně zaslal: Honzasss

cus prosim vas potreboval bych zjistit kolik km ujede priblizne peugeot 607 2.2..hdi na plnou nadrz???a jestli je pravda ze objem nadrze je 80litru?Diky moc

Nádrž je na 80l.

Náš automat po dálnici a s často zaplým tempomatem při 130km/h ujede 1100km (pak ale při zbývajících 50 km do prázdné nádrže přestane ukazovat počítadlo zbývajících km:D:D), po okreskách asi 900km, ale nešlapem mu na krk....pokud by byla těžká noha na plynu, jízda po dálnici nepovolenou rychlostí:D:D a rozjezd z křižovatek s nohou na podlaze, tak spotřeba razantně roste.:papa

Ked jazdim pohodickovo, nenahanam auto :D da sa bez problemu 6,5 l - 7,0 l / 100 km - 2,2 HDI automat.

Psal jsem zde spotřebu V6 2.7 HDi AM6 , ze zkušenosti jiných. Vlastní zkušenost ve 407. Ujeto 400km kombinovaná 50% město 8.4 l/100km . Dnes 160 km mimo města, skoro podle pravidel 7.2 l/100km.

407 sedan je s tímto agregátem o 1kg těžší než 607.