Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště na Peugeoty


jaragi

Recommended Posts

Tak nevím, jestli to někomu pomůže, nebo někoho potěší, ale našel jsem (ve svém okolí) vrakáč, kde rozdělávají jen Peugeoty. Na jiných vrakovištích jsem nikdy moc nepochodil, když jsem chtěl je krytku ze světla (zhruba za 100kč) a ne celé světlo za 2000kč. Tady ano, i když ceny jsou asi všude stejné.

Je to v v obci Rymice poblíž Holešova okr. Kroměříž. Jsou tam přes týden od 9 do 17 hodin.

Vím, že se tu občas nějaký vrakoviště řeší, ale většina toho je v čechách a pro mě teda hodně z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
  • O 2 roky později...

když něco potřebuji,tak neřeším vzdálenost (některé vrakáče ti to klidně pošlou poštou,PPL nebo jinou společností) .  .  . když jsem potřeboval patici zadního světla tak jsem jel do jižních Čech. . . nějaké sedačky tam má 

http://www.citroen-peugeot.cz/nahradni-dily/peugeot/p_406/p_406-interier-elektro/

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

A pokud to máte do výše uvedených daleko, tak můžete zkusit Jirku Krahulíka v Prunéřově u Chomutova. Zatím jsem tam sehnal vše, co jsem potřeboval a jezdí k němu i kluci co opravují v okolí auta. Nedělá jen Peugeoty, ale i Renaulty a Citroeny. Kontaktní info najdete na netu.

Upraveno uživatelem jipi53
překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...