Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kde sehnat ttu masku?


methu.m

Recommended Posts

Původně zaslal: oni

to kvasky: koukam ze ty mas ten naraznik taky dodelavanej ne?nebo snad byl origo na tomhle auti? jak mas pripevnenej ten tahokov prosim!

Nevím jakej tam byl origo (ale řekl bych, že stejnej), ale když jsem auto dotáhl z D tak tam byl nárazník z novýho modelu. Tenhle jsem pak kupoval. Jinak tahokov je přilepenej pomocí čirýho silikonu. Na pár místech a je to dostatečný. Tahokov jsem dal přes tu origo černou mřížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oni

ja sem si rikal,protoze mas stejnej problem jako ja,kde mas oko na tahani?porad doufam ze ho nebudu potrebovat a tak tukytuk na drevo!!

Oko na tahání je schovaný pod nárazníkem. Vůbec nevyšlo do připravenýho otvoru. Nevím čím to.., ale ještě jsem ho nepotřebovat... Zatím:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kvasky

Původně zaslal: oni

ja sem si rikal,protoze mas stejnej problem jako ja,kde mas oko na tahani?porad doufam ze ho nebudu potrebovat a tak tukytuk na drevo!!

Oko na tahání je schovaný pod nárazníkem. Vůbec nevyšlo do připravenýho otvoru. Nevím čím to.., ale ještě jsem ho nepotřebovat... Zatím:roll

protoze origo na tom aute byl uplne obyc naraznik jenom s nadechem jako sem mel ja!taky ho mam zkovanej!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...