methu.m

kde sehnat ttu masku?

34 posts in this topic

No, ta maska je dost divna - takova tlusta

Si radsi udelaj neco podbnyho jak tady na tom obrazku

[upravil dne 26.10.07 tanagy]

post-0-14109596816431_thumb.jpg

to je uplne super,tyx o necem takovim vis nebo vis o nekom kdo by to dokazal udelat!!!

Nez tam davat tu hruzu z prvniho obrazku, tak bych radsi upravil puvodni plastovy dil a sam si s tim pohral.

Ale abych odpovedel - nevim, jestli se neco takovyho prodava, udalet by to dokazal kazdej trochu sikovnejsi kutil - z toho orginalniho plastovyho dilu co tam mas ted.

to taky netusim,proc tomu rikaj sportovni masku!ja jen vim ze tu masku tu na klubu nekdo ma na cervene 306 a vypada to moc pekne!

ta na tom druhym obrazky je fakt dobra....jenze i tak kde ji sehnat.a udelat...mno to bych na to musel mit hlavne cas

to kvasky: koukam ze ty mas ten naraznik taky dodelavanej ne?nebo snad byl origo na tomhle auti? jak mas pripevnenej ten tahokov prosim!

Původně zaslal: oni

to kvasky: koukam ze ty mas ten naraznik taky dodelavanej ne?nebo snad byl origo na tomhle auti? jak mas pripevnenej ten tahokov prosim!

Nevím jakej tam byl origo (ale řekl bych, že stejnej), ale když jsem auto dotáhl z D tak tam byl nárazník z novýho modelu. Tenhle jsem pak kupoval. Jinak tahokov je přilepenej pomocí čirýho silikonu. Na pár místech a je to dostatečný. Tahokov jsem dal přes tu origo černou mřížku.

ja sem si rikal,protoze mas stejnej problem jako ja,kde mas oko na tahani?porad doufam ze ho nebudu potrebovat a tak tukytuk na drevo!!

Původně zaslal: .mycTD

vzdycky nad tim premyslim, co je na takove maste sportovniho:myslim

No naběháš se, než jí seženeš....

Původně zaslal: tanagy

No, ta maska je dost divna - takova tlusta

Si radsi udelaj neco podbnyho jak tady na tom obrazku

[upravil dne 26.10.07 tanagy]

Něco podobného ti můžu nabídnout.

post-0-14109596905485_thumb.jpg

ja sem si rikal,protoze mas stejnej problem jako ja,kde mas oko na tahani?porad doufam ze ho nebudu potrebovat a tak tukytuk na drevo!!

Oko na tahání je schovaný pod nárazníkem. Vůbec nevyšlo do připravenýho otvoru. Nevím čím to.., ale ještě jsem ho nepotřebovat... Zatím:roll

to marty777: mel bych zajem!jaka je moznost ji sehnat?

Původně zaslal: Kvasky

Oko na tahání je schovaný pod nárazníkem. Vůbec nevyšlo do připravenýho otvoru. Nevím čím to.., ale ještě jsem ho nepotřebovat... Zatím:roll

protoze origo na tom aute byl uplne obyc naraznik jenom s nadechem jako sem mel ja!taky ho mam zkovanej!