MisiuFisiu

benzin

9 posts in this topic

Zdar lidi,

chtel bych se zeptat jak je to s benzinem od Shella, V-power racing. Muzu ho nalit do moji 306-tky, 98 rok, 1.4 ?? Tady jsem cetl ze i jo, ze to jen pomuze, ale servisanti mi to nedoporucili. Jak to teda je ?? :myslim

Diky za pomoc :)

Původně zaslal: MisiuFisiu

Zdar lidi,

chtel bych se zeptat jak je to s benzinem od Shella, V-power racing. Muzu ho nalit do moji 306-tky, 98 rok, 1.4 ?? Tady jsem cetl ze i jo, ze to jen pomuze, ale servisanti mi to nedoporucili. Jak to teda je ?? :myslim

Diky za pomoc :)

A ty myslíš,že natural 95 nestačí?Já mám taky 98 ale 1.6ku,nebo ty myslíš ,že je ten od Shellu kvalitnější?

Ja myslim, ze to tam muzes v klidu nalit, ale nicemu si nepomuzes. Takze je to zbytecny utracet vic za V power.

Zkus to a poznáš, jestli je v tom nějaký rozdíl. Jinak motoru neuškodí.;)

Původně zaslal: OK406

Zkus to a poznáš, jestli je v tom nějaký rozdíl. Jinak motoru neuškodí.;)

No a kdybych ho tam šoup,a jel někam dál " nechytli by saze" jak řikal švára , když mu najednou ručička tacháče ze 130ti ukazovala 200?

nalejt ho tam muzes, s vykonem ti to asi moc nepohne ale motor se hezky procisti..:roker jinak benzin na Shellu je znat, a to ne jen na V-poweru.. Beru normalni klasiku a jsem max. spokojenej, kdyz ho chci trosku rozmazlovat vezmu V- power ale 98 ne 95 ta stoji za velky kulovy!

Pokud Ti ten benzín přidá 10 % z 250kW, poznáš kulový , pokud 10% z 37 kW , bude to letadlo :)