Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dekorace na dveřích


Zbyňa1

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chtěl bych se zeptat jestli někdo nedodělával do auta dekorační lišty na dveře. Mě se to u 406-tek co je mají origo moc líbí a chtěl bych si je dodělat, ale nevím zda je nutné vyměnit i tapecírunk na dveřích nebo zda se jen nějak dají přicvaknout na ten co mám . Nebo je-li tam nějaké prohloubené místo ve kterých jsou vsazeny. Z fota které jsem viděl to nejde moc poznat. A když by někdo nahodou věděl kde bych je mohl sehnat , tak bych se vůbec nezlobil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

celá palubka ne jen ta část pod ní ta šedá část,mám to dělané je to s těmi boky,na pravé straně nestačí jen kastlík je širší

[upravil dne 25.10.2007 dixii]

tak to se omlouvam, mel jsem za to, ze kdyz jsem to onehda prohlizel, ze ta seda spodni cast pod volantem se mi zdala nedilnou soucasti palubky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na palubovce dekoraci dřeva mám, ale na dveřích ne , mohl by se někdo kdo to má podívat zda je tam taky mezera jako u palubovky nebo zda je to přímo na tom čalounění . Mám to ve stejných barvách jak na fotu co zaslal Yantschi, akorát mám jiné úchyty na zavírání dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: stalmik

záleží jaký máš interiér.. pokud máš interiér v šedo černé tak to problém není ale pokud máš béžovou jako mám já tak jen tak tapec kompletní neseženeš..

A ten kdo tam má kůži, je také trochu v pasti...:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: stalmik

záleží jaký máš interiér.. pokud máš interiér v šedo černé tak to problém není ale pokud máš béžovou jako mám já tak jen tak tapec kompletní neseženeš..

A ten kdo tam má kůži, je také trochu v pasti...:roll

no ale já nemam kůži... podívej se na mou stránku na P-C uživatel 5807.. Štalmach Jakub to jsem já ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Alek

Původně zaslal: stalmik

záleží jaký máš interiér.. pokud máš interiér v šedo černé tak to problém není ale pokud máš béžovou jako mám já tak jen tak tapec kompletní neseženeš..

A ten kdo tam má kůži, je také trochu v pasti...:roll

2,2 to ma standardne ja to mam napr. v modre barve (barve auta), to nevim co mas ve skutecnosti ty kdyz mas 2,2 ST Sport?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Na palubovce dekoraci dřeva mám, ale na dveřích ne , mohl by se někdo kdo to má podívat zda je tam taky mezera jako u palubovky nebo zda je to přímo na tom čalounění . Mám to ve stejných barvách jak na fotu co zaslal Yantschi, akorát mám jiné úchyty na zavírání dveří.

Našel by někdo pro mě odpověď a dají se ty dekory někde na webu sehnat a objednat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: dixii

zde ta skřínka s dekorem

JJ, tyhle lišty já taky můžu! Dělali se v jakýkoliv barvě? Jako myslím, že někdo psal že je má v barvě auta, tuším modrý, že bylo. Nebo jen modrá nebo imitace dřeva nebo nic?

Btw: Kua kde berete tyhle špičkový obrázky?:myslim

[upravil dne 30.10.2007 BoneDaddy]

post-0-14109596842445_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: dixii

zde ta skřínka s dekorem

Kua kde berete tyhle špičkový obrázky?:myslim

[upravil dne 30.10.2007 BoneDaddy]

JO já ti to prozradím a ty pak zase do mě rejpneš, co? Hledej šmudlo;)

..................

......http://public.servicebox.peugeot.com/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zbyňa1

Původně zaslal: Zbyňa1

Na palubovce dekoraci dřeva mám, ale na dveřích ne , mohl by se někdo kdo to má podívat zda je tam taky mezera jako u palubovky nebo zda je to přímo na tom čalounění . Mám to ve stejných barvách jak na fotu co zaslal Yantschi, akorát mám jiné úchyty na zavírání dveří.

Našel by někdo pro mě odpověď a dají se ty dekory někde na webu sehnat a objednat ?

Třeba zde. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

prosím , nebyl by někdo tak hodný a udělal by pro mě dva snímky přidělaných mahagonových lišt na dveřích. Jednou předních a jednou zadních. Za nějaký čas je budu přidělávat a tak bych chtěl vidět ve kterých místech přesně jsou přiděláný.. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...