Sign in to follow this  
Followers 0
buml

cestou necestou

16 posts in this topic

Oddie: nahoru, anebo dolů?? Dolů bych to bral, ale chtělo by to kotoučovky, nebo zásobu brzd. špalíků :D

2 oddie > tak to muselo bejt pekny svezenicko, jak sem na kole nesedel poradne pres 10 let, tak tohle bych si sjel s chuti:super

Původně zaslal: Neon

Oddie: nahoru, anebo dolů?? Dolů bych to bral, ale chtělo by to kotoučovky, nebo zásobu brzd. špalíků :D

Nahoru i dolů, kotoučovky netřeba. Ten poslední obrázek, to je božská lokalita, to doporučuju. Je to Lago di Garda - Itálie, stará silnička z Rivy do Pregasine. Kdysi na šířku jednoho auta, nechápu jak tam jezdili, sem tam tunýlek. No a místo toho vydlabali nový dlouhý tunel, a tuhle silničku zavřeli a nechali ji jen cyklistům a pěším. Když budete na Gardě, nechte se vyvézt z Rivy do Pregasiny nebo na via Ponale, a sjeďte si to, není to extra dlouhé, ale ten pocit :) Jinak předchozí obrázek se šotolinou je sjezd z Monte Tremalzo tamtéž, to už je drsnější (Lago má 70m n.m., passo Tremalzo přes 1700m), a ta kroucená silnička je z Francie - stoupání na Col de Pailhéres (2001m).

serpentyny chapu, ale ty ostatni dopravni stavby fakt ne :bojim:D - kruhac nad prehradou, spirala na dalnici to mi hlava nebere "D

ano,prislo mi tento tyden mejlem :) pripada mi to, jak kdyz nekdo dostal penize na silnici a musel je nutne pouzit, stuj co stuj, stav co stav....

prostě tam některé zatáčky jsou jen jako oblast pro úpravu ( zvýšení ) ceny !

taky mi to prislo mejlej.. nejaky z tech silnicek bych si klidne nekdy rad projel.. :D ale ne tu co sem dal oddie, tam bych se asi nevesel..:aut