Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stara svetla za cira


shade

Recommended Posts

Zdravim, chtel bych na sve 306ce vymenit svetla za cira! Nejaky tema sem tu uz nasel ale nevycetl sem presne co bych potreboval! Bude lepsi koupit z modelu 2000, nebo nejakej primo pro rok 1998? Např. tyto http://www.wild-tuning.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1715&zenid=75db1b9e71f7f921945e413f5c65d1f6

a dale k tomu chci koupit xenonove vybojky(svetla) jak mam postupovat? Zvladnu to zapojit a prehodit sam? Nebo bude potreba vetsi manipulace s elektrikou? Diky za kazdou radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro model 2000 jsou stejný světla jako pro 1998. Takže pro tebe je důležité jen aby byly na nový model 1998 a výše. A pak bych vybíral raději světla která jsou na žárovky H7, protože sada xenonů H7 je levnější a jednodušší než sada s H4.

Jinak nevím, jak moc jsi v elektrice zručný, ale jinak je výměna světel za zapojení xenonů poměrně jednoduchý.

[upravil dne 25.10.07 filas1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojky, píšeš že můžeš sehnat přední lampy za slušnější peníz, mám 306 1.4/93 a když jedu v noci tak už vidím prd, tak se tě ptám zakolik by to asi tak bylo a jestli pak do těch lamp můžu také strčit H7. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: hak48

Ahojky, píšeš že můžeš sehnat přední lampy za slušnější peníz, mám 306 1.4/93 a když jedu v noci tak už vidím prd, tak se tě ptám zakolik by to asi tak bylo a jestli pak do těch lamp můžu také strčit H7. Díky

Nepřemýšlel si vyměnit svoje světla s H4 světla za světla s H7 x 2? Akorát bys musel sehnat s dělenýma směrovkama (starší model). Já je mám originál a svítí super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...