Sign in to follow this  
Followers 0
hribe

185/65/15 na 405-ku ???

9 posts in this topic

pratele, potrebuju poridit zimni komplet na 405-ku a prave akorat dumam, jakej tam mam dat rozmer. Ne ze bych nevedel, ze origo tam patri 185/65/14 - to vim moc dobre, ale rekneme, ze 14ky mi pridou na tohle auto jak kolecka od motokary ;), navic mam volny 15-kovy disky, takze to budou urcite 15-ky. Ale ptam se hlavne proto, protoze tam mam v soucasny dobe letni 205/60/15 - ty tam opticky pasujou pekne, ale kdyz mam zatizeny auto a prejedu velkou nerovnost, tak mi drou v zadnich blatnicich - predevsim v zadni casti diky tomu, ze zadni kola nemaj stred presne uprostred blatniku, ale stred je blize k zadni casti (pohled z boku auta) ... Zajimalo by me, jestli nahodou nemate nekdo na aute 185/65/15 a jestli je to ok ... jinak 185/60/15 by byly z tohohle hlediska samozrejme v pohode, ale zase mensi profil=tvrdsi auto ... jinak podle mejch vypoctu by kola 185/65/15 meli bejt o cca 3mm na prumeru mensi nezli 205/60/15 ... dik za reakce, hribe ;)

Podle TP můžu dát na auto gumy o rozměru 195/55/15;) Na netu stopro najdeš nějakou převodní tabulku (i tady na fóru byly nějaký odkazy), tam ti to určitě rozdíl k tebou udávanýmu rozměru vypočítá samo;)

Ahoj já tam mám zase 195/65 r 14 jinak mám ještě 15 nactkovi litaky ale nevím tedka rozměr, rozměr budu vedet zitra:super

Původně zaslal: zpozdilek

Ahoj já tam mám zase 195/65 r 14 jinak mám ještě 15 nactkovi litaky ale nevím tedka rozměr, rozměr budu vedet zitra:super

Nieje to náhodou 185/65R14 a 195/60R14 ?

čau:papa já mám letní liťáky 205/60 R15 a nic mi nikdy nedřelo mám to bez problémů... mám to na kombiku....tak že s těma zimníma 195 bys neměl mít problém...:super:super:super mám je na autě taky akorát maj vyšší profil z xantie..:D:D:D:D